Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A villámok útja

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 7:52 am

Egy fontos útvonal, amely összeköti Kumogakure no sato-t a déli kikötővárossal. Ezt az utat hegyek veszik körbe.
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 4:05 pm

Mikor megpillantottam a két ellenséges ninját, azonnal előrántottam a Katanámat.
Majd arra gondoltam, hogy kiötlök egy stratégiát mielőtt támadnék.
Ezután elrejtőztem az út melletti bokroknál, szerencsém volt, mivel Shun-ra figyeltek, ezért nem vették észre, hogy elbújtam.


Létrehoztam egy klónt magam mellett.
Elhatároztam, hogy ha támadásba lendülnek, kiküldeném a klónomat a hátuk mögé, és ő eldobna pár senbont feléjük. Ezután ha kivédik, akkor előjönnék, és mivel hátra néztek, ezért Shun-nal ketten könnyedén elkaphatnánk őket.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 4:55 pm

Azonnal elővetted a katanádat, mikor megláttad őket. El is bújtál a bokorban, és nekiálltál tervet szőni. Mikor sikerült kitalálnod, nekiálltál megvalósításának. Létrehoztad a bunshint, majd megtámadtad őket vele. Mivel nem árnyékklón, ezért nem hús és vér, így csak illúzió maga a támadás is. Az egyik nem vette észre, hogy nem jelent veszélyt, ezért megpróbálta kivédeni a senbonokat, de átment rajta a támadás. Szerencsédre így is hátra kellett néznie, de a másik az előre nézett továbbra is. Shun észrevette a lehetőséget, és amíg hátranézett az egyik ninja, alkalmazta a shunshin no jutsut, elsuhant a másik mellett és hamar harcképtelenné tette. Így 2-en vagytok 1 ellen, de nem lehet tudni, annak mekkora a tudása...
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 5:56 pm

Még mindíg a bokorban rejtőzöm, de van rá esély hogy az ellenfél felfedezte a búvóhelyemet.A másik ellenfél valószínűleg erősebb a társánál, így ki kell találni valamit ellene is.

Előjöttem a bokorból, és elhatároztam, hogy ha távolsági fegyvert fog használni, akkor alkalmazom a Kawarimi no jutsut, és ezzel meglepem, majd Shun-nal ketten megtámadjuk.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:33 pm

// Kasai Akihiko //

Előjöttél a bokorból és a shinobi észrevett téged. Azt hitte, megint csak egy klón, mint amit azelőtt is alkalmaztál, ezért nem lepődött meg, amikor a shurikentámadása után meglátta, hogy kawarimit használtál. Shun kihasználta a pillanatot és a dainamikku akushon-t használva az elenfele mögé került. Mikor a katanával átszúrt a testén, a ninja füstfelhő keretében eltűnt, és megpillantottátok az igazit egy szikla tetején. Hirtelen Shun mögött termett és támadott, de Shunnak sikerült kivédenie a támadást. Látszott a shinobin, hogy nagyon gyors. Te még kawarimi után egy magányosan álló fa mögött találtad magad, és el vagy rejtőzve. De nem biztos, hogy ez azt jelenti, hogy nem tudja, hol vagy... Mostmár felmérhettétek, hogy nem nagyon lenne esélyetek egyedül ellene, csapatmunka kell. Milyen szerencse, hogy nem tudott időben értesíteni a Raikage, mert akkor nem igazán lett volna esélyed. De "a szerencse is egyfajta tudás".
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 1:18 pm

Jeleztem Shun-nak hogy előjövök a fa mögül, és két oldalról próbáljuk megtámadni.
Elő is léptem a rejtekhelyemről, alkalmaztam a Shunshin no jutsut, mert Shun jelzett, hogy menjek oda hozzá, mert van egy terve. Egymás mellett álltunk, Shun pedig elmondta a tervét:


- Tessék itt van két robbanó jegyzet. Nálam is van még néhány. Ha megtámad minket, akkor a másiknak a hátára kell tennie egyet, ezután pedig aktiválnia. Készen kell állnunk a Shunshin no jutsu bevetésére. Ha támad használj Kawarimi-t. Ezzel meglephetjük, és utána könnyen el tudjuk majd kapni. - Mondta.

Ezután visszamentem a férfi másik oldalára, és vártam, hogy mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 9:26 pm

// Kasai Akihiko //

Összeegyeztettetek egy tervet, majd próbáltátok végrehajtani. A shinobi rátámadt Shun-ra, majd te a hátára tetted a robbanó jegyzetet. Shun kawarimivel kivédte a támadást, te pedig sikeresen aktiváltad a pecsétet és használtad a shunshin-t. A robbanás füstjéből kirepült egy fadarab. Olyan közel voltatok, de majdnem megvolt. Hirtelen megpillantottál egy robbanást a fa mögül, és Shun száguld ki belőle. Szóval továbbvitte az ötletet, és miután mindketten kawarimiztak, megcsinálta mégegyszer, mikor a ninjának lankadt a figyelme. Láthattátok az ellenfél harcképtelen testét. Még él, de eléggé meg van pörkölve. Otthagytátok, majd mentetek tovább, hamarosan elértetek a déli kikötővárosba, mivel nincs olyan messze. A kereskedők ott maradtak, ti is lepihentetek, majd Shunnal hazajöttetek. Útközben nem történt semmi érdekes. Mikor hazaértetek, mentetek jelenteni a küldetés sikerét.

// Még egy zárópostot kérek, majd közlöm a kaland jutalmát! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kyuuzaki Kira

Kyuuzaki Kira


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Jashin - sama áldása alatt

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 2:43 pm

/ Nagato /

2 - 3 nap eltelt mióta az ifjú útra kellt, bár nem igen tudja merre jár éppen, de Jashin utat mutat "tanítványának". Feladata az összegyüjtött információkat eljutattni otthonába, ahonnan eljött, bár az még messze van.
- Parancsolj velem uram. - felelte Jashinnak, miközben haladt előre, hogy elérjen valami kis információ tömböt, vagy bárkit, ki hasznára van, feltudja áldozni Nagyurának.
- A gyengeséget a hatalom hordája eltapossa, a földbe döngölve törli ki a létezésből.
Áldozatot kell felajánlania a Nagyúrnak, mielőtt betérne bárhová is, bár lehet, hogy ez még várni fog.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeHétf. Júl. 07, 2014 10:52 am

Szent Küldetéssel indultál utnak, s ugyancsak heves céltudat lobog lelkedben. Istened talán figyel, talán észre sem vesz, nem tudhatod, mindenesetre téged ez nem is zavar. Hitedet nem ingatja meg. Eszedbe jut egy másik, földi Isten, aki materialiálódott és uralkodóként védi népét. Pein az, Amegakure ura. Vajon ha a Két Isten összemérné hatalmát, melyik jönne ki győztesen.
Az úton, előtted egy ember ballag, mellette szekere, melyet két szamár húz. A Szekéren talán rizs van, ezt innen nem láthatod. Ahogy közelebb érsz, egy korodbeli lányt is megpillantasz. Ugyanabba az írányba haladnak mint Te magad. Érdekes, talán hasznot húzhatsz belőle, vagy nem. Ahogy lépdelsz, igazából nem is tudod merre kellene menned, Isten vajh' miért nem mutat utat?
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kyuuzaki Kira

Kyuuzaki Kira


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Jashin - sama áldása alatt

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimeSzer. Júl. 09, 2014 7:57 pm


Gondolatai utol érnek egy szekeret, szó szerint. Azt 2 állat húzza, amazok mellett egy ember sétál, vele van egy lány is.
- Merre tartanak? - érdeklődik, hátha kap egy kis útbaigazítást, vagy elküldik melegebb éghajlatra.
- Jashin - sama, mit kellene tennem? Őálltaluk bejuthatnék egy Nagy Faluba? Vagy áldozzam fel őket számodra?
Kérdésére pillanatnyilag sület fülekre talált, így a lányra pillantva várakozik ..
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 10:39 am

A Férfi és a Lány is rádpillant. Hosszan néznek, szinte már mélabúsan. Talán veszélytől tartanak? Ha igan, akkor jogosan, mert noha Kira küllemre nem látszik veszélyesnek, azért a valóságban jócskán az. A férfi szólal meg:
- Egyenesen a Vas Országába tartunk, de betérünk Konohába is. Ha gondolod, velünk jöhetsz.
Szavai után még mindig méreget, azt lesi, hogy nem-e Te vagy egy nagyobb rablóbanda előörse? Lehet...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kyuuzaki Kira

Kyuuzaki Kira


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Jashin - sama áldása alatt

A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 9:09 pm

A fiúra néznek, egy ideig nem is válaszolnak, Kira/megérzi mindkettejük tekintetét és az abban rejlő félelmet.Az új utitársai Konoha felé igyekeznek, valószínűleg árusok és ebből tartják fenn magukat.
- Rendben. Egy darabig veletek tartok. - az öregre is vet egy pillantást, majd a lányt is megnézi végül az előtte lévő utat figyeli.
- Nagyúram. Hamarosan áldozatokat adományozok számodra, kérlek légy még egy kicsit tűrelemmel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A villámok útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A villámok útja   A villámok útja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A villámok útja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Villám Országa-
Ugrás: