Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kyuuzaki Kira

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kyuuzaki Kira

Kyuuzaki Kira


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Jashin - sama áldása alatt

Kyuuzaki Kira Empty
TémanyitásTárgy: Kyuuzaki Kira   Kyuuzaki Kira I_icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2014 8:54 pm

Név: Kyuuzaki Kira
Kor: 15
Nem: Fiú
Rang: Nincs, szerzetesek nevelték
Születési hely: Hang ország, lepusztult templom
Jellem: Könyörtelen, nagyfokú önuralom , Jashin-sama imádata. A fájdalomban edződött meg, hihetetlen komoly sebekből is képes felállni, fájdalomküszöbe ezáltal igen csak magas.
Kinézet: 150 cm alacsony, mondhatni, hogy egy törpe. Szürke rövid haj, vörös szempár, fekete csík a szemek alatt. Szürke izom póló, hosszú barna nadrág- 2 nagy zsebbel , fekete ninja szandál. Barna kabát, rejtett zsebekkel
Felszerelés:
- hátizsák
- shuriken tartó
- 5 kunai
- 5 shuriken
- Jashinista nyaklánc


Előtörténet:


15 évvel ezelött egy Kumogakurei terhes lány rohant végig egy erdőben, sérült volt és vérnyomokat hagyott maga után. Üldözői Konohai ANBU harcosok voltak. A lány berohant egy barlangba és csak rohant szaladt keresztül rajta, míg a végéig nem ért. Ott egy szerzetes templomba rohant be, ahol segitséget kért az ott lévőktől. A szerzetesek elbújtatták már vajúdó nőt, az ANBU-sokat pedig eltérítették más irányba. A nő hosszas vajúdás után megszülte gyermekét, majd alighogy a karjába vette a fiút, a nő meghalt.
5 évvel később :
A szerzetesek megtartották a fiút és felnevelték, kitanították mindenféle közelharci tehnikákra és alap ninjutsukra.
Egy Kiora nevű kopasz pap tanitotta a közelharcra. Csupán botokkal támadtak a másiknak. Kira a földre rogyva kapkodta a levegőt.
- Ez minden amit tudsz? Ugye tudod, hogy Atyánk nem fog örülni ennek? - felelte Kiora, majd mindketten bementek az épületbe. Kira megvacsorázott és elment lefeküdni. Másnap izomláza volt, majd bement a főpaphoz.
- Kiora elmesélt mindent. Ha ma is vesztesz ellene, nagy büntetést fogsz kapni. Amíg ma le nem győzöd, addig nem eszel és nem pihenhetsz. Értetted?
- Igen, atyám. Értettem.
Majd kiment az udvarra, ahol a férfi már várta és elkezdték amit tegnap. Egész délelőtt püffölték a másikat, a délután egy része is beletelt, majd Kira térdre rogyva kapkodta a levegőt. Kiora a botjára támaszkodva figyelte.
- A mai teljesítményed is egy nulla! Úgye tudod milyen következménnyekkel jár ha ilyen silányul harcolsz?
Kira a fiú szemeibe nézett, majd felcsillantak szemei és egy hirtelen mozdulattal kirúgta a botot alóla, Kiora így pofára esett és meglepetten nézett fel a már nevető fiúra. Így ő is elmosolyodott.
Este megvacsoráztak, imádkozás után pedig bement a főpaphoz.
- Figyeltelek mai nap Kira. Meglepődtem, hogy egy hat éves milyen csintalan is tud lenni! Holnap Hyroval tanulsz néhány technikát. Rendben? - felelte a főpap, miközben pipázgatott.
- Kérdezhetek valamit? - kérdezte szomorúan a gyermek, a pap meglepődve figyelte.
- Persze.
- Mért kell ilyen kemény edzéseken végig mennem nap mint nap?
A főpap meghökkent eme szavak hallatán, majd lassan elmosolyodott.
- Tehetséges vagy. Ha már mi nem leszünk, magadnak kell megvédened magad. Akkor már senkire sem támaszkodhatsz. Csak az Istenünkre, a nagy Jashin - samára.
- Ez hazugság! Te nem halhatsz meg! Te az ő fia vagy nem? Jashin - sama halhatattlan, neked is annak kell hogy legyél! - háborodott fel Kira, majd észbe kapott és a földre pillantott.
- Bocsánat a szemtelen viselkedésemért.
- Most már menny aludni, holnap kemény napod lesz! - felelte a pap, Kira pedig elvonult.
Másnap Hyro már az udvaron várta, Kira a fiú elé lépett és figyelte.
- Ma a Klónjutsut fogod a felügyeletem alatt tanulni. Megmutatom a pecsétjeleket. - felelte a fiú, kézpecsétet formált, végül egy klón jött létre mellé.
- Jó - felelte a gyerek és ezzel a mondattal befejezte a beszélgetést és egész nap gyakorolt. Hyro közben elaludt a fűben, majd beesteledett. A főpap kiment megnézni a dolgokat, Kira ugyan úgy egy béna fekvő klónt csinált, igy visszasétállt. Kira leült a fűbe és gondolkodóba esett.
- " Mit rontottam el? Mindent úgy csináltam ahogy Hyro mondott. Nem értem! "
Gondolat menetéből Hyro trüsszögése zökkentette ki, igy sóhajtva felállt és az égre pillantott, rengeteg csillag volt az égen.
- Milyen szép. - motyogta, majd sóhajtott és újra probálkozott,ujabb sikertelen probálkozás. Hyro a fiura pillantott, majd ő is az égre pillantott. Kira visszagondolt a főpap szavaira, " morogni " kezdett, majd egy újabb Klónt probált. Sikerült neki. A fiú szemei felcsillantak és ismét tovább gyakorolta, egész éjjel. Reggel a főpap kiment a gyerekhez, aki odaszaladt hozzá.
- Megtanultam. Kiváncsi rá?
- Mutassd. - adta ki a parancsot, Kira távolabb lépett, kézpecsétett formált és bemutatta a jutsut. Az öregnek tátva maradt a szája miközben nézte a 2 klónt ,majd a boldog kölyökre nézett.
- Szép munka. Most menny pihend ki magad.
- Nem! Még nem tökéletesítettem el! Addig meg nem hagyatom abba! - felelte Kira és további pecséteket formált, a pap sóhajtott miközben Kirát figyelte, majd Hyro elé ment.
- Hyro, ha végeztetek,majd a pincébe a tekercseket rendezd el. Patkányok vannak lennt, bármikor szét rághatják!
- Értettem. - felelte Hyro, a főpap pedig távozott. Kira hallotta a beszélgetést, majd percekkel később besietett " enni " . A pincébe lopózott, majd megkereste a tekercseket és felvitt egyet a szobájába, majd elrejtette. Később pedig vissza ment edzeni.
Estére tökéletesre kifejlesztette a jutsut, aminek a következménye az lett hogy elaludt vacsora közben. Az egyik szerzetes vitte vissza a szobájába. Pár percel később a gyerek felkelt és előkereste a tekercseket.
- Transzformációs technika. Klón technika... Ezek mind alapok. Akkor van még itt más is. Szél elem, szél járás. Szél elem, szélvihar tenyér. Van ebben olyasmi, hogy kombinálni két jutsut?
A főpap benyitott a gyerek szobájába, aki meglepetten nézett rá.
- Te meg mit művelsz azokkal a tekercsekkel? Azok lopot tekercsek néhány ellenfelünktől, akik ... - majd abbahagyta a beszédet és ridegen figyelte a meglepett fiút. Összetekerte a tekercseket, majd elvitte. Kira szomorúan nézett maga elé, majd elmosolyodott.
-Amugy gyere ki. Megnézzük, milyen elemű vagy - felelte a férfi, Kira pedig kiszaladt.
-Az elsődleges elemek, az öt fajta amelyek közűl egy felé minden ember chakrája hajlik. Ezt az elemet tudja irányítani. A képzettebbek közűl mindenki tud legalább két féle elemt irányítani.
Ez az öt elem a következőek:
- Katon (Tűz elem)
- Fuuton (Szél elem)
- Raiton (Villám elem)
- Doton (Föld elem)
- Suiton (Víz elem)
Az öt elemtől függően számtalan jutsu létezik és létrehozni is lehet őket, persze ehez már magasabb szinten kell lenni.
Az 5 elemet kombinálva létrejöhetnek újabb elemek is, amelyeket csak az adott vérvonalképeségekkel rendelkező klánok tagjai képesek irányítani.
-felelte a főpap, Kira érdeklődve figyelte, majd egy papirfecnit kapott.
- Ha a papír benedvesedik, Víz Elem . Ha a papír meggyullad, Tűz Elem. Ha a papír összemorzsolódik, Föld Elem . Ha a papír összegyűrődik, Villám Elem . Ha a papír pedig kettészelődik, akkor Szél Elem .
Kira behunyt szemmel koncentrált, ujjai közt összegyűrődött a lap, a főpap behunyta a szemét.
-A Raiton elemre vagy a legjobban fogékony. Remek.

Mikor a fiú 15 éves lett, a főpap nagyon ideges lett,mikor kapott egy levelet. Idgesen olvasgatta, majd a többiekre nézett.
- Hivjátok ide Kirát! - parancsolta a többieknek, akik elmentek a fiúért.
- Igen, atyám ? - térdelt le a fiatal fiú a szerzetes elé, aki kissé ridegen nézett rá.
- Mindig is kiváncsi voltál, hogy kik a szüleid, igaz? Édesanyádat súllyos sérülésekkel találtuk meg a falainkon belül, ismeretlenek üldözték. Nem tudjuk hogy kik. Mikor megszülettél, rá nem sokára ő meghalt. A ruhája zsebében kutakodtam, egy fényképet vettem elő onnan. Édeanyád neve Sarah volt, egy Kumogakurei Sinobi. Utánna néztem pár dolognak és valószinű, hogy édesapád volt az aki megakarta öletni, de ez csak egy feltételezés.
- Nem ez volt az oka, hogy ide hivatott az edzésem közepéről, igaz? - kérdezte Kira, miközben a férfire nézett.
- Nem érdekelnek az olyan emberek, mint a Konohaiak, vagy Kumogakureiek. Megtanított sok mindenre, nem igaz? Köztük a kémkedésre, és hogy észrevegyem hogy ki az aki hazudik. Halljam, mit is akar valójában.
- Kaptam egy bosszantó levelet. Ez egy paracs Kira. Menny el a Rejtett falvákba és tudj meg mindent róluk. Háborút kell kirobbantannunk, nagyobbat mint az eddigiek. - felelte a főpap.
- Értettem! - felelte az ifju, majd utra kellt.
- Mért hazudott neki? Ha itt maradt volna, mi megmenekülünk, nem? Hisz az állt a levélben, hogy érte jönnek el. - kérdezte Hyro, a főpap a férfire nézett.
- 15 éven keresztül bezárva lenni egy templomban, se barátok csak tanitók akikkel nem igazán lehet barátságot kötni, nem valami nagy életcél igaz? Kira most egy útat fog választani magának.
Napok múlva pedig a szerzeteseket megölték , a helyet pedig felgyújtották , amiről a fiatal fiú semmit sem tud, mivel vándorol.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Kyuuzaki Kira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyuuzaki Kira   Kyuuzaki Kira I_icon_minitimeVas. Jún. 29, 2014 11:29 am

Szia!
Mélységesen szégyellem magam és restellem a dolgot. Már régen le kellett volna ellenőriznem az előtörténetedet!!!

Nos, voltak benne érdekes dolgok, mint például az ANBU-s üldözés, Jashin és a legutolsó rész, de mivel nagyon sokat kellett várnod és mert az Előtörténeted is kifejezetten jónak számít, ezért ELFOGADVA!!!

Jutsupontok: 10 ( a jó előtörténet miatt)
Chakra/Szint: 130 ( Szintén az előtörténeted minősége miatt)
Pénz: 1000 ryou ( karaktered eléggé le van gatyásodva)
Jutsu: Alapok + szabadon választható három D szintű jutsu
Szint: D

Írj adatlapot, azután jó játékot!!!
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
 
Kyuuzaki Kira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyuuzaki Kira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Karakter adatok :: Előtörténet-
Ugrás: