Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tatsuma Ho

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Tatsuma Ho Empty
TémanyitásTárgy: Tatsuma Ho   Tatsuma Ho I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 4:16 pm

Egy kis déli határmenti falu. Békeidőkben kereskedelemmel tartja el magát és hatalmas piaca van, ám most így háború idején korházakat létsítettek itt. Csapatokat szállásolnak el és az utánpótlást raktározzák itt, ami a déli úton érkezik...


A hozzászólást Uzumaki Nagato összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 19, 2014 10:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Purin

Purin


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. May. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Otogakure no Sato

Tatsuma Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatsuma Ho   Tatsuma Ho I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 2:50 pm

A következő pillanatban a halálos támadásom célba talált, és meghalt a konoha-i nő. Hosszasan lihegek, és csak előre bámulok, mikor sikerült felfognom mit is csináltam.
- Igen! – ordítottam, és belebokszoltam a levegőben. Hátrafordultok a futó léptek zaja miatt, és Sukita arcára leszek figyelmes. Pár másodperc múlva a keze a fenekemnél állapódik meg, és arra próbál ösztökélni, hogy siessünk. A hirtelen erőtől, majdnem otthagytam a tekercset, de végül sikerült biztonságban tudnom. Már éppen be akartam szólni neki, amikor hallom, hogy mögöttünk is futnak. Sukita folyamatosan azt mormogja, hogy „futás, futás’. Ó, mintha nem tudnám, hogy akit üldöznek annak futnia kell! A falut pillantom meg, majd szó szerint berontottunk oda, amikor Sukita-hoz akarok fordulni, már sehol sincs. Csak annyit hallottam, hogy „este a kapunál”. Hát, jó. A tekercshez akarok nyúlni, ám észreveszem, hogy az sincs nálam. Tekintetemmel az üldözőinket keresem, de már sehol sincsenek. Visszavonulhattak, hiszen ellenséges ország területén vannak. Fáradtan sóhajtok egyet. Most pontosan mit is kéne tennem?
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Tatsuma Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatsuma Ho   Tatsuma Ho I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 4:00 pm

A kérdés felmerült benned, méghozzá jogosan. De talán most van időd összegezni a gondolataidat. A feladatod, hogy likvidálj egy kémet, aki valószínűleg egy öreg remete, habár ez még nem százszázalékos. Ő néhány nap múlva el fog tűnni, ami miatt kicsit gyorsabban kell "mozognotok. Aztán itt vannak ezek az üldözők. Feltehetőleg mind konohai és látszólag visszavonultak, de mi erre a biztosíték. Még azt is tudod, hogy este a kapunál kell lenned, addig talán jobb, ha meghúzod magad, de igazából azt csinálsz, amit akarsz. Habár jó lesz vigyázni, mert furcsa módon olyan érzésed van mintha figyelnének. De igazából lehet, csak az adrenalin van meg benned, még túl intenzíven. Ki tudja, talán neked kellene...


// Ha elhagyod a várost, vagy valami sikátorba mész, akkor azt írd le, ha pedig továbbra is "normális" helyeken maradsz, akkor jöhet az este a kapunál. Most van időd pihenni, vásárolni, meg amit akarsz Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Tatsuma Ho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatsuma Ho   Tatsuma Ho I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tatsuma Ho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Kisebb shinobi nemzetek :: A Hang Országa-
Ugrás: