Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A hokage palota

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 12:46 am

A falu vezetőjének palotája ez. Itt kapnak küldetést a shinobik. Rengeteg iroda, könyvtár és egyéb helyiség van, de nem látagothatja ezeket csak úgy bárki! Mindenhez engedély szükséges...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 2:03 pm

Egy teljesen átlagos napon kaptam egy levelet. Az állt benne, hogy rám akarnak bízni egy fontos küldetés a szintemnek megfelelően. Nagyon megörültem. Nagy izgalmamba még gyorsan beugrottam Ichiraku-hoz és ettem egy ráment. Aztán rögvest a palotába mentem. Mikor beértem majdnem eltévedtem odabent, mert olyan sok könyvtár és még sok más szoba is volt. Mikor beértem a Hokage szobájába láttam, hogy nagyon sok papírmunkája van. Nem is akartam zavarni, de megkérdeztem a küldetésről. Nem mondott semmit, csak csinálta a dolgait. Egyik pillanatban egy ANBU-tag kopogott be az ajtón. Azt mondta, hogy nagy baj van a falun kívül és, hogy segíteni kell valakinek...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 3:15 pm

( Kérlek, hagy én írányítsam a kalandot, elvégre én lennék a meslélő...)

Bekopogsz, majd belépsz a Hokage-sama irodájába. Asztalán hegynyi magasságban okmányok, jelentések és Kagutsuchi-sama tudja még mik sorakoznak. Tsunade éppen ír valamit, amikor belépsz.
- Genki! Végre, már vártalak!
Feléd dob egy tekercset és megint megszólal:
- Menj konoha kapujához és ezt add át az őrség parancsnokának. A feladatodat, majd Ő fogja adni! Most menj!
Int, utána pedig visszafordul a papírmunka felé. A parancsot megkaptad, szóval nincs is okod teketóriázni.


// A következő post ide: https://narutoshinsedai.hungarianforum.net/t33-a-falu-fokapuja //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Ayakawa Sasara

Ayakawa Sasara


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 30

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:02 pm

/Uzumaki Nagato/

- ... ébresztő, lányom, ébresztő ! - hallottam anyám hangját reggel a szobámban. Álmosan hunyorogtam, korán volt még. - Leveled jött a Hokage-samától !
- Mi ? - kérdeztem, és felültem az ágyamon. Anyám átnyújtotta a levelet.
- Ma reggel érkezett.

" Kedves Ayakawa Sasara !

Kérlek jelenj meg a előttem az adott nap, amikor megkapod ezt a levelet 10 órakor !

Üdvözlettel: Tsunade, Godaime Hokage"


Ez állt a levélben.
- És, mi áll benne ?
- Az, hogy jelenjek meg a Hokage előtt ma tízkor. Azt nem írja, hogy miért...
- Hát, majd kiderült. - mondta anyám, és már épp arra készült, hogy távozik.
- Várj csak ! - szóltam utána. - Tíz óráig még bőven van idő, úgyhogy arra gondoltam, bemegyek a fegyverboltba is veszek néhány dolgot.
- Minek is ?
- Elvégre nem lenne jó, ha a küldetésen derülne ki, hogy nincs nálam valamilyen fontos felszerelés...
- Ebben igazad van, kislányom ! Ez egy okos ötlet tőled ! Végre van benned egy kis előrelátás ! - dícsért meg anyám, majd átnyújtott pár ezer ryou-t, ezután kisétált a szobámból. - És vegyél fel valami rendes ruhát ! - fordult még vissza egy pillanatra.
- Persze. - mondtam automatikusan, miközben már a szokásos ruháimat öltöttem magamra. Miután megmosakodtam, és felcsatoltam az övtáskámat meg a katanámat, kényelmesen elsétáltam a legközelebbi fegyverboltig.
- Jó reggelt ! - köszöntem a középkorú fegyverkereskedőnek, miközben kinyitottam a bolt ajtaját, és beléptem a félhomályos helyiségbe.
- Neked is, kisasszony ! - vetette oda a férfi, közben felállt. - Mit adhatok ?
- Ezeket kérném ! - nyújtottam át neki az előző este írt listámat a szükséges felszerelésekről. Kis idő múlva a kereskedő megjelent a kért áruval.
- Köszönöm. - mondtam, majd átnyújtottam kettőt anyám bankjegyei közül. Igaz volt apróm is, de így jobb. Eltettem a visszajárót és a felszereléseket az övtáskámba, majd kisétáltam a boltból. Lassan lépdeltem a Hokage palotája felé vezető úton, tudtam, hogy még bőven van időm. Odaérve bekopogtam Tsunade-sama irodájának ajtaján, és válaszra várva megálltam előtte.

// Tehát, a vásárolt felszerelések:


  1. Szerszám készlet (1 db) - 100 ryou
    Egy shinobinak mindig jól jönnek kisméretű elrejtett tűk, reszelők, apró pengék.
    Szint: E
    Ár: 100 ryou/készlet
    Egy készlet tartalma:
    - Egy kis reszelő
    - Három mini penge
    - Egy tucat szög
    - egy tucat tű

    Kis Tekercs (1 db) - 200 ryou
    Más-más méretben árult tekercsek, amik képesek különleges tintát befogadni.
    Szint: D
    Ár: 200-1000 ( Méretfüggő: Kis-közepes-nagy-óirás)
    Bárki, bármennyit birtokolhat.

    Tinta (1 db) - 100 ryou
    Ez a különleges tinta szükséges a shinobik számára, ha tekercseket akarnak használni.
    Szint:E
    Ár: 100 ryou/üvegcse

    Füstbomba (2 db) - 400 ryou
    A levegővel reakcióba lépő kis golyóbisok, amik sűrű füstöt engednek magukból.
    Szint: D
    Ár: 200 ryou/db
    Alapból mindenki tizet (10) birtokolhat.

    Robbanó jegyzet (2 db) - 300 ryou
    Chakrát befogadó papíron egy pecsétbe zárt energiatöltet, amit egy egyszerű chakraművelettel kiszabadítva robbanást idézhet elő a használója. A jegyzetet chakrával bárhova fel lehet ragasztani, de mint minden papírt lehet hajtani és formázni is.
    Szint: D
    Ár: 150
    Alapból mindenki huszat (20) birtokolhat.


Nekem van: 5000 ryou
A vásárolt felszerelések ára összesen: 1100 ryou
Nekem marad: 3900 ryou//
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 8:41 pm

// Sasara //

Miután vásároltál és kifizetted a kért árúkat, megérkeztél a hokage palotájába. Néhányszor már jártál itt, tehát nagyjából ismered a helyet, tudod hova kell menned. A barna faajtó előtt megálsz és bekopogsz és amikor bentről egy hang azt mondja, hogy "gyere be", ki is nyitod az ajtót. Odabent három ember tartózkodik a Hokagén kívül.
Az egyik magas és vékony, érett férfi, taktikai mellényben - az alatt hosszú fekete pólót hord - és térdig érő rugalmas fekete nadrágban. A jobb lábán egy kis övtáskát pillantasz meg, ezen kivül semmi más felszerelés nincs nála, legalábbis látható helyen. Amikor feléd pillant, kék szemeiben a kiváncsiság fénye csillan és hosszú ezüstszín haja meglobban a fejmozdulatára.
Rajta kivül két fiú van még a teremben. Az egyik, alacsony, kopasz. Zöld trikóban és hasonló színű rövidnadrágban. Izmos jobb karján feszül a fejpántja, hasán átvetve egy nagy övtáska. Ő is rád pillant, és fekete szemeiben furcsa fényt vélsz felfedezni.
A másik fehér kabátban és hosszúnadrágban van. A háta közepéig érő fekete haja almaillattal árasztja el a szobát. Amikor rádpillant a pupillái furcsán nagyok és szürkék, érzelem mentes arca, szinte már zavaró. Fejpántja a homlokán bizonygatja, hogy Ő is shinobi.
- Sasara, pont időben! - szólal meg a Hokage néhány pillanat múlva - Ők itt a csapattársaid. Rólad már meséltem nekik, Te viszont még nem ismered őket.
- Én Hanagawa-sensei vagyok - szólal meg a taktikai mellényes férfi - Mi, a hármas számot visleő csapatot alkotjuk. Örülök, hogy Te is a diákom lehetsz. - halvány mosoly fut végig az arcán és elindul az ajtó felé - Köszönöm Godaime! Mi akkor nem is zavarunk tovább, elmegyünk a hármas kiképzőterepre.
A hokage elköszön, Ti pedig elindultok. Út közben Hanagawa-sensei az összetartás fontosságáról beszél és arról, hogy milyen szerencsések is vagytok, azzal, hogy konoha shinobijai lehettek.
Amikor megérkeztek a hármas számmal ellátott kiképzőterepre - érdekes a csapatotok is ezt a számot viseli - a sensei megáll a tó mellett, leül ás megszólal:
- Rendben, akkor most mutatkozzatok be egymásnak, mi a nevetek, hány évesek vagytok, célok, és ilyenek. Én örülnék neki, ha elmondanátok mik a terveitek jutsuk terén, csupán a képzésetek céljából.
Ezek után a sensei rád tekint. Feszült csend telepszik a kis társaságra. Most tudatosul bennetek, hogy eddig csak a sensei beszélt...


// A vásárolt dolgokat írd fel az adatlapodra. A következő post A Tűz Országa - Konohagekure no sato - a hármas kiképzőterep topicba menjen. De egyébként itt a link:https://narutoshinsedai.hungarianforum.net/t131-harmas-kikepzoterep#874 //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 2:12 pm

// Sasuke //

Kagarashi szokásához híven ágyban fekvéssel pazarolja napjait. Pazarolta, pontosabban, mert az újonnan jött levél felhatalmazást ad rá, hogy... Nos, mire is? Arra mindenképpen, hogy megjelenjen a hőn imádott Tsunade-himénél.
Felkerekedik és bátran nekivág. Az utcákon megrökönyödéssel veszi tudomásul, hogy nagyon sokaknak nem lehet semmi dolguk mert csak úgy lézengenek. Mindegy is az Ő bajuk. Kagarashinak most már van mit tennie és az ezt jelenti, hogy meg is teszi azt a valamit, amit meg kell tennie. A bökkenő csak az, hogy még nem tud semmit erről a teendőről.
Kop-kop. Zörög az ajtó. Válaszra várva áll a Hokage ajtaja előtt.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 2:51 pm

Bekopogtál az ajtón, majd be is engedtek. Tsunade köszönt, majd közölte a küldetésről a tudnivalókat:
- Egy kirigakure shinobi elrabolt a faluból egy fontos építészt, Takeshi-t. Nagyon nagy váltságdíjat követel érte, de információink szerint ez a shinobi nagyjából genin szinten van és ezzel az emberrablással csak blöfföl, azt akarja hogy fizessünk. Mi ebbe nem megyünk bele, ezért kell visszahoznod az építészt. Ha tudod, elfoghatod az emberrablót is, de nem ez a küldetés főcélja, a legfontosabb Takeshi épsége! A falu északi határától észak-kelet felé. vannak 500-600 méterre, egy erdős részen. A rablót onnan ismered meg, hogy egy vágás van az arcán jobboldalon. Sok sikert!
Ezzel utadra bocsátott.

// A következő postot A Tűz országa -> Az erdővidék topicba írd! //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A hokage palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hokage palota   A hokage palota I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hokage palota
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A keleti palota

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Tűz Országa :: Konohagekure no sato-
Ugrás: