Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Raikage hivatala

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 11:45 am

A Raikage felhők fölé nyúló palotájának legfelsőbb irodája. A shinobik innen kapják a küldetéseket.
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Hiroshi Myouga

Hiroshi Myouga


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2012. May. 13.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 4:48 pm

Egy szép reggel, amikor felébredtem, madárcsiripelésre keltem. Nyitva hagytam az ablakot este, és amikor kinyitottam a szememet, egy madár volt az ágyamon. Már majdnem elzavartam, de szerencsére megláttam a lábát, amihez egy üzenet volt rögzítve. Leszedtem a lábáról a levelet, és elolvastam. A levélbe írtaknak az volt a lényege, hogy el kell mennem a Raikagéhoz a Raikage hivatalába, mert van számomra egy küldetése. Így hát megreggeliztem, összekészülődtem, és elmentem a Raikage hivatalába...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeHétf. Május 21, 2012 4:56 pm

Jól ébredtél és kellemes reggel fogadott. Út közben nem történt semmi érdekes, mondhatni Kumogakure még csak most ébredezik.
Elértél az elé a bizonyos épület felé, ahol a Raikage szokott tartózkodni. Felmentél és miután bejelentetted miért jössz, szinte azonnal fogadtak.
Amint belépsz a Raikage rádpillant és még kicsit fáradt hangon megszólal.
- Myouga! Nem is húznám az időt. A feladatod, hogy elmenj az ávraházba és kisegítsd őket a mai napra, mert az egyik alkalmazott lebetegedett!
Feléd hajít egy kisebb boritékot és int, hogy indulj. A levélben az áll, hogy egy Sorou Natsura nevű nőt kell megkeresned, mert Ő lesz az, aki adja majd a feladatokat.



// Következő post az Árvaházba menjen //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Hiroshi Myouga

Hiroshi Myouga


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2012. May. 13.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 8:59 pm

Miután elvégeztem a technikát, hazakísért engem, majd az ajtómban megállva átnyújtott egy borítékot, majd mondta:
- A technika neve egyébként:Raiton: Bōru no jutsu // Villám elem: Villámgömb technika. Szép volt, ez a boríték pedig az egyezségünk eredménye, már dél körül láttam rajtad, hogy sikerülni fog. Pihenj legalább egy napot, aztán pedig elmegyünk küldetésre!
Elköszöntem tőle, majd megfürödtem, azt lefeküdtem aludni, mert már fáradt voltam. Mikor következő reggel felébredtem, kaptam egy üzenetet, hogy menjek a Raikage hivatalába. És el is indultam...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 4:10 pm

A Raikage szobája előtt két őr fogadott, majd miután átkutattak - ilyen még sosem fordult elő!!! - kinyílt az ajtó és a főnök komoran rád pillant.
- Myouga! Úgy hallottam egészen kemény legény lettél! Most fogd ezt a képet és keresd meg azt a személyt, aki rejta van, aztán pedig, ha nem tudod elfogni, akkor öld meg. Vigyázz vele, mert valószínüleg nagyon erős!
Átnyujtott egy képet, amin egy kopasz és sebhelyes arcú férfi képes van. Gyorsan és nem túl precízen rajzolták, de azért felismerhető. A szobában ekkor vérfoltokat pillantasz meg. Majd a Raikage kitessékel.



// Oda menj, ahol keresed és a többi. Tudod Te. Az utcán találkozhatsz emberekkel ám nem látták, viszont egy öreg néni - 100 ryouért cserébe - azt mondja menj el a Villám shinobi nevű fogadóba, mert ott talán segíthetnek. Persze ez csak akkor ha kérdezősködsz Very Happy Egyébként a könyvtárban is gondolkozóba ejtheted az egyik könyvtárost, ha oda mész, akkor azt majd én irányítom. Valamint egy boltban is mintha látták volna. Ezt azért írom le, hogy ha ott próbálkozol, akkor ez az eredmény van. Persze, lehet máshol több esélye van a felbukkanásának, de több morzsát nem adok ;D//
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Hiroshi Myouga

Hiroshi Myouga


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2012. May. 13.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 8:35 pm

Mielőtt beértem a Raikage szobájába, előtte volt két őr, akik átkutattak engem, ami igencsak különös volt, mert még sosem csináltak ilyet (vagy legalábbis velem). Mikor beléptem a szobába, akkor a Raikage komoran rám nézett, majd így szólt:
- Myouga! Úgy hallottam egészen kemény legény lettél! Most fogd ezt a képet és keresd meg azt a személyt, aki rajta van, aztán pedig, ha nem tudod elfogni, akkor öld meg. Vigyázz vele, mert valószínüleg nagyon erős!
Odaadott egy képet, amin a célpont megrajzolt képe található. Egy kopasz és sebhelyes férfit ábrázolt. Miután megnéztem, a Raikage kiküldött a szobából, de előtte megpillantottam még pár vérfoltot. Azt a helyet vettem célba, aminek segítségét vettem akkor is, amikor a villámgömb technikát tanultam. A könyvtárat. Bementem, köszöntem, majd megmutattam a rajzot a férfiról és megkérdeztem, hogy nem-e látta már azt az embert. És ha látta, tudja-e, hogy merre lehet.


A könyvtárakba küldöm a postot - Nagato
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 11:52 am

// Uchiha Sasuke //

Egy átlagos reggel kezdődött. Felkeltem, sütött a nap, és elhatároztam, hogy elmegyek edzeni, ugyan úgy, mint máskor. Felöltöztem, bepakoltam az övtáskámba a kellékeket, és felkötöttem a hátamra a Katanámat. Még nem reggeliztem, ezért elhatároztam, hogy elmegyek a közeli Dango standhoz.(kedvenc ételem.) Odaértem, vettem egy tucatot a kedvencemből, leültem egy asztalhoz, és megreggeliztem. Reggeli után elindultam a helyre ahol edzeni szoktam, de útközben összefutottam egy régi barátommal az akadémiáról, és elkezdtünk beszélgetni.

- Hova mész? - Kérdezte.
- Edzeni a közeli erdőbe. - Válaszoltam neki.
- Ilyenkor? - Kérdezte meglepődve.
- Miért, reggel van, és az idő is csodás ilyenkor jó edzeni.
- Nem erre gondoltam. Tegnap Raikage-sama azt mondta, ha látunk téged, azonnal értesítsünk, hogy hívatott. Hol voltál?
- Egy kicsit egyedül akartam lenni.
- Mindegy, most az a fontos, hogy azonnal menned kell Raikage-sama hivatalába.
- Rendben, sietek ahogy csak tudok.

Azzal elindultam a hivatal felé.
Nagyon siettem, hisz nem tudtam, mi volt az a fontos dolog, amiért a Raikage-sama hivatott engem.
Odaértem a hivatalhoz, bementem, de mivel még soha sem jártam itt, nem tudtam merre kellene mennem.
Végül megtaláltam Raikage-sama irodáját, és bekopogtam.
Türelmesen vártam, hogy behívjon, de ugyan akkor nagyon kíváncsi voltam, hogy mit fog mondani.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 8:05 am

// Kasai Akihiko //

Bekopogtál, majd behívtak. Mikor megláttad a Raikagét láthattad rajta, hogy ideges kedvében van. Köszönt, majd ezt mondta:
- Akihiko, már vártalak. Hol voltál tegnap? Már kerestettelek a küldetéshez.
Mielőtt válaszolhattál volna folytatta:
- A lényeg az, hogy egy 3 fős, kereskedőkből álló csoportot kell elkísérni a déli kikötővárosba. Most reggel van az indulás, 1 órán belül, csak így, hogy nem tudtalak tájékoztatni kevesebb időd lesz elkészülni. Azt hittem már nem is jössz, így kiírtam erre a küldetésre egy Chuunin-t, akinek éppen nem volt dolga. De mehetsz te is, mert most nem tudnák más küldetést adni neked. Így esélyesebb a küldetés sikere. Nincs sok időd elkészülni, úgyhogy siess! A falu déli határától lesz az indulás.
Ezzel utadra bocsátott és az őrök kikísértek.

// A következő post Kumogakure no sato-> Kumogakure no sato határa topicba menjen, írd le a készülődést, mit viszel magaddal, stb... //
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 11:08 pm

// Uchiha Sasuke ~ Zárópost //

Amikor hazaértünk, elmentünk a Raikage hivatalába, hogy részletesen beszámoljunk a küldetésen történtekről.

Bekopogtunk, majd vártuk, hogy behívjanak. Nem tartott sokáig, míg végül Raikage-sama irodájában találtuk magunkat.

- Hogy ment a küldetés? - Kérdezte.
- Nehezebb volt mint gondoltam, de sikerrel zárult. - Felelte Shun.- Igazság szerint, egyedül nem sikerült volna egyikünknek sem.
- Útközben két ellenséges shinobiba botlottunk, akik valószínűleg a kereskedőkre vadásztak. - Mondtam.
- Mindegy, a végeredmény a lényeg. A részletes jelentést holnapra kérem leadni. Most elmehettek!

Így zajlott az első küldetésem.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 9:54 am

// Kasai Akihiko //

Szép volt! Kapsz +10 ch/sz-t és a küldetésért 1500 ryout. Írd fel az adatlapodra!
Vissza az elejére Go down
Kasai Akihiko

Kasai Akihiko


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Mar. 27.
Age : 26

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 8:15 pm

Az egész egy szép őszi napon kezdődött. Sütött a nap, csicseregtek a madarak, és csendesen fújt az őszi szél. Amikor reggel felkeltem, a nap belesütött a szemembe, az ágyam feletti ablakból. Felöltöztem, megreggeliztem, és elindultam a Raikage hivatalába, mert egy nappal ezelőtt kaptam egy értesítést, amiben az állt, hogy küldetést kapok. Útközben azon gondolkodtam, hogy milyen is lehet ez a küldetés. A falu csendes volt, hiszen vasárnap délelőtt, a lakók mindannyian pihentek a nehéz, munkával eltöltött hét után. Odaértem a hivatalhoz, bementem az ajtón, és mivel már tudtam, hogy melyik Raikage-sama irodája, ezért odamentem, és bekopogtam az ajtaján. Ezután türelmesen vártam, hogy behívjanak. Egy kis várakozás után, hallottam is Raikage-sama hangját:
- Bejöhetsz!
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 1:35 pm

Miután a Raikage beszólított, hamar elkezdte mondani a feladatodat:
- Egy versenyt tartunk a faluban. Ez a geninekről szól, a lényege, hogy megszerezzenek néhány fontos papírdarabot, aminek később hasznát veszik. Menj a kiképzőterepekre, ott majd pontosabb adatokat kapsz!
Int, hogy mehetsz. A kiképzőterepen meg fogod ismerni hova is kell menned, mert nagy csapat gyűlt össze.


( Elnézést a rövid posztért, csak hulla fáradt vagyok.)
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A Raikage hivatala Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raikage hivatala   A Raikage hivatala I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Raikage hivatala
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Villám Országa :: Kumogakure no sato-
Ugrás: