Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A falu főkapuja

Go down 
+2
Mitsuko Kagarashi
Uzumaki Nagato
6 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 2:16 pm

Az északi oldalon található. Hatalmas és erős kapu. Folyamatosan őrzik és itt ellenőrzik a faluba jövőket és az onnan kifelé haladókat.
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 7:17 pm

// Nagato, Rasendori //

A technika elsajátítva. Nem kellett sokat várnom és a sensei klónja egy füstfelhő keretében eltünt. Az igazi Misho-sensei Rasendori mellett kibújt a rajta lévő drótokból és megdicsért minket.
A tekintete egyik pillanatról a másikra komollyá változott.
- Remek csapatnak bizonyultok. Most menjetek haza és készüljetek fel holnapra! Elmegyünk egy küldetésre, szóval pihenjétek ki magatokat. Konoha főbejáratánál találkozunk pontban reggel nyolc órakkor!
Ezek után egy pukkanás és a sensei el is tünt.
Egy küldetés? Végre! Ez az!
Naiko elköszönt és elment. Én magam is mondtam egy sziát Rasendorinak és utána elfutottam haza. Fel kell készülnöm!
Hazamentem és elkezdtem pakolni, ám hátizsákom nem lévén átugrottam az egyik közeli boltba és beszereztem egyet. Bepakoltam élelmet, gyufát és egy zöld kimonót.
Lefeküdtem aludni.
Másnap reggel korán keltem, hogy időben megérkezzek. Egy gyors reggeli és a fegyvereim felpakolása után el is indultam konoha főkapuja felé...


( A hátizsákot felírtam és levontam az árát )
Vissza az elejére Go down
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 7:47 pm

A sensei árnyákklónjai eltüntek látványos füstfelhő keretében. A sensei odajött hozzám, és megpaskolta a vállamat. Ezután így szólt mindegyőnkhöz:
- Remek csapatnak bizonyultok. Most menjetek haza és készüljetek fel holnapra! Elmegyünk egy küldetésre, szóval pihenjétek ki magatokat. Konoha főbejáratánál találkozunk pontban reggel nyolc órakkor!
Ezután a sensei elment (eltűnt). Végre, ez első küldetésünk! - gondoltam. Ezután Naiko elköszönt, és elment (ő nem tűnt el). Aztán Kagarashi is elköszönt, és elment (ő se). Nem akartam ott állni, és kivárni a holnapot, elugrottam a boltba, és megvettem a 10 méter drótot. Ezután hazamentem, és hamar elaludtam, mert nagyon kifárasztott a kis edzés.
Következő reggel időben felkeltem, nem kellett sietnem, ráértem. Ezen a napon nem volt semmi különleges út közben, nem késtem el, időben ott voltam a főbejáratnál.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 4:26 pm

Mindannyian megérkeztetek. Misho-sensei már várt rátok. Egy szekéren üllve beszélgetett egy fiatal férfival, de amikor megérkeztetek köszönt és felsegített titeket a szekérre.
- A feladatunk az, hogy megvédjük ezt a szekeret és Koi-sant - rámutat a férfira - Ez egy C szintű küldetés, amit igen nehéz volt megszereznem nekünk, de végül sikerült, ezért elvárom, hogy legjobb tudásotok szerint teljesítsetek! A küldetés két napig fog tartani. Egy kis faluba tartunk...
Misho-sensei is felpattant a szekérre, amin néhány doboz volt látható. Koi-san elindította a két lovat és lassan kigördültetek a faluból.
- Ha van kérdésetek akkor azt nyugodtan tegyétek fel!



( A következő post: A Tűz Országa- Az erdővidék topicba menjen.
Valamint elfelejtettem mondani, hogy kaptok +5 chakrát az eddigi teljesítményért)
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 4:44 pm

Amint beléptem a Hokage-sama mondta, hogy már várt és felém dobott egy tekercset. Azt mondta, hogy menjek a főkapuhoz és ott az őrség parancsnoka majd megadja a feladatomat. Nem volt sok időm tehát sietnem kellet. Csak úgy rohantam teljes erőmből és meg sem álltam. Amint odaértem átadtam a tekercset az őrség parancsnokának és vártam a feladatot lélegzetvisszafojtva...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 5:07 pm

// Genki //

Erőfeszítéseidnek hála hamar megérkeztél a kijelölt helyre. Egyből felismerted az őrség parancsnokát. Lerí róla, hogy tapasztalt Jounin.
A tekercset elvette és hosszan, komótosan olvasta. Amint a végére ért rád tekintett. Pillantása aggodalmat sugároz. Szemei mégegyszer átfutják a sorokat, de nem talált új dolgot, ezért megszólalt:
- Szerintem ez kicsit veszélyes egy magadfajta genin számára, de mivel felsőbb utasítás...
Magához inti egyik emberét és a fülébe súg valamit. Az odaintett férfi elrohan.
- Egy tolvaj néhány órája megölt egy embert rablás közben és a falon túli erdőségekbe menekült... Ez nem geninnek való feladat, de háború van és kevés a shinobi... A feladatod, hogy találd meg és fogd el.
Ekkor az előbb elrohanó férfi egy kutyával a hóna alatt tért vissza és feléd nyújtja a kutyát.
- Ő itt Tanzu. Shinobi állat. Segít majd megkeresni a tolvajt! Most menj és térj vissza épségben...
Ezzel el is fordul és máris valakivel szóváltásba elegyedik. Néha még feléd lövel egy-egy aggodalmas pillantást, de ennél többet Ő sem tehet.


// A következő post ide: https://narutoshinsedai.hungarianforum.net/t73-az-erdovidek . Írd le hogyan keresed a tolvajt, stb... de azt ne, hogy megtaláltad, a keresési formától függően, majd én adom a nyomokat. //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Hasegawa Kazuhiro

Hasegawa Kazuhiro


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 24.

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:50 pm

/Ayakawa Sasara/

Régóta nyelem az út porát, hogy ellátogassak ide, de nem fűlik a fogam ehhez a küldetéshez. Parancsra jöttem, nem is értem miért engem találtak meg. Konohagakure! A falak messziről láthatóak, a különleges egységek a határnál nem állítottak meg, bizonyára tudnak érkezésemről. A hideg is kiráz, hogy be kell mennem az oroszlán barlangjába, hiába kell a béke kötelékeinek megerősítésére jönnöm, ez sose erről szólt. Meg tudom védeni magam, de hogy engem fogtak ágyútölteléknek, ezt nem fogom megbocsájtani nekik. Információgyűjtést kell végezzek, a tapasztalatokat meg kell osztanom feletteseimmel. Egyre közelebb jutok, már a hatalmas kaputól pár méterre állok és látom az igazoltató tiszteket, akiknek egy egyszerű jó napottal köszönök, majd felmutatom az azonosításra szolgáló információkat. Az egyikük ellenőrzi az adatokat, a másik furcsán méreget, de végül beengednek. Mit is várhattam volna, azért fontos pont ahol most állok, szinte mindenki itt halad át. Már csak a díszkíséretet kell megvárnom, mert állítólag a kapuban fognak fogadni és meglátjuk mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Ayakawa Sasara

Ayakawa Sasara


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Aug. 13.
Age : 30

A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 10:09 pm

/Hasegawa Kazuhiro/

És majdnem. Majdnem sikerült. De mégsem. Miért nem ?! Awww, ez nem igazság.  No Jah, hogy miről is beszélek ? Hát természetesen a szabadnapomról. Ami mára lett volna esedékes. De most elmarad. Hát persze. Mert most lenne a szabadnapom. De minek is az nekem ? Miért is lenne szüksége egy Ayakawa-nak szabadnapra, ugyebár ?!
A földön fekszem, egy matracom, a szobámban, rúgok egyet a paplanon, majd az oldalamra fordulok. A tekercs, benne egy üzenettel, ami Tsunade-samától érkezett nemrég, most a földön hevert, kitekeredve. Az állt benne, hogy nekem ma is küldetésre kell mennem, valami kirigakurei követ fogadására. Persze eredetileg nem én mentem volna, csak az a másvalaki lebetegedett. Ah, hogy lehet megbetegedni ilyen szép időben ? Hátrarúgtam magam, majd résnyire nyitottam az emeleti ajtót. Kint a családom legkisebb gyermekeinek vidám kacagása hallatszott. Leesett az első hó. A gyerekek önfeledten játszottak és kiáltoztak az udvaron. Jó nekik... Mosolyodtam el, majd hirtelen kiabálás hallatszott lentről:
- Sasara ! Kész vagy mááár ? - ez anya.
- Mindjááárt ! - kiáltottam vissza automatikusan, miközben még mindig abban a rövid kimonoban feküdtem, amit alváshoz viseltem.
- Igyekezz ! - válaszolta még, majd csönd.
Végre. Nem akarom ezt. Pihenni akarok. Rinával akarok találkozni. A nővéremmel akarok beszélgetni. Még ezek felett a gyerekek felett is jobb lenne csőszködni, mint kimenni a főkapuhoz, hogy találkozzak valami unalmas ködrejteki követtel. De ez egy küldetés, nincs mit tenni. Majd fogok én még. Csak máskor. De tényleg ! Gondoltam, majd felkeltem és felöltözködtem. A szokásos öltözékemre még egy vastagabb kimono-felsőt is felvettem a hideg ellen. Közben végiggondoltam a küldetést. Meg kell neki mutatnom Konohát. Igen. A főbb és persze a dicsőbb helyek. Igen, igen, már tudom, hogy miért választottak egy Ayakawát erre a célra. A fennhéjázás a mi szakterületünk.  Razz Aztán, a követ szimpátiájának, esetleg bizalmának megszerzése. Igen, ez is menni fog. Asszem. Végül, hogy biztosítsam Konohát arról, hogy a találkozás a két ország kölcsönös bizalmát fogja elősegíteni.  Shocked ... Egek, ezt még végiggondolni is bonyolult. Végül a hosszú, kusza hajamat is felkötöm egy praktikus copfba. De kezdjük az első ponttal, aztán majd csak kialakul valami. Gondoltam, majd kifelé indultam a házból. Mit ház, ez egy kastély ! Út közben, szinte majdnem szó szerint belefutottam Yuébe. Yue egy azon családtagjaim közül, akiket tényleg kedvelek. Yue... hogyis mondjam, van benne valami különleges. És nem, nem a hosszú, fehér, göndör haja, vagy a jégkék szeme, és nem is az ábrándozó tekintete. Yuéval sokszor beszélgettem már át éjszakákat, filozofikus témákról. Majdhogynem barátnőmként tekinettem rá. Persze azért nem tartottuk napi szinten a kapcsolatot, ő is kunoichi, nem mindig van itthon.
- Áh, szia ! Sasara ! Megtudhatom, hová mész ? Azt hittem, ma szabadnapod van... - ezt meg honnan tudja ??? Question
- Öhm..., neem. Ma behívtak küldetésre. Vagyis inkább ki. A kapuba. Konoha kapujába. - magyarázom. Embarassed
- Értemmm. - és még csak nincs is meglepetés a szemében. - Akkor majd találkozunk. Máskor. Még beszélhetünk.  Wink - mosolyodott el. Én biccentettem, majd továbbmentem.
Végül elértem a kapuhoz ott már várt rám a követ. Végigmértem. Meglepő, de csak egy fiatal ninja volt az. Valami középkorú diplomata típusú emberre számítottam. Hát, remélem, nem késtem sokat, tekintve, hogy ő már itt van...
- Üdvözlet ! A nevem Ayakawa Sasara. Konoha egyik ninjája. Én képviselem ma a falunkat az ön számára. - mondom a szokásos szöveget. És ilyen családi múlttal nem is esik nehezemre rögtönözni. Itt megvárom, hogy ő is bemutatkozhasson, majd folytatom. - Először falunk jelenlegi vezetőjének, Tsunade-samának a palotáját fogom megmutatni önnek. Vagyis a Hokage-palotát. Kérem, kövessen ! - és csak darálom, és darálom, és darálom, és darálom neki a szöveget. Mert minnél gyorsabban vége lesz ennek a küldetésnek, annál hamarabb mehetek haza ! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A falu főkapuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu főkapuja   A falu főkapuja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A falu főkapuja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A falu főtere
» A Falu Körüli Szakadék
» A falu vezetőjének palotája.
» A falu vezetőjének irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Tűz Országa :: Konohagekure no sato-
Ugrás: