Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A falu vezetőjének palotája.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A falu vezetőjének palotája. Empty
TémanyitásTárgy: A falu vezetőjének palotája.   A falu vezetőjének palotája. I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 6:36 pm

Hatalmas és fényűző épület. A falu vezetője itt oszt ki küldetéseket és itt fogadja vendégeit.
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Purin

Purin


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. May. 05.
Age : 24
Tartózkodási hely : Otogakure no Sato

A falu vezetőjének palotája. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu vezetőjének palotája.   A falu vezetőjének palotája. I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 1:04 pm

Amint felkeltem a szekrényemhez pattantam és elkezdtem válogatni a kimono-im között. Egyáltalán nem mindegy, hogy mit veszek fel. Nem részletezem, hogy mennyit próbáltam fel, hogy tökéletes legyek. Habár amúgy is az vagyok. Nos észrevettem, hogy az ablakomnál egy madár kopogtat. Odamentem hozzá és levettem, a lábáról a levelet. Ott volt, hogy az Otokage hívatt engem. Eltelt pár másodperc és a madár nyakának estem azt ordibálva, hogy:
- TE HÜLYE MADÁR?! MIÉRT NEM SZÓLTÁL, ELŐBB! KINYÍRLAK! - ordítottam elég hangosan, hogy a szomszéd is hallja. Mondjuk hozzá van szokva. Mielőtt megfojtottam volna a madarat elkezdte csipkedni a kezemet és elengedtem. A madár dühösen elszállt. Megtaláltam a tökéletes ruhát és elégedetten bámultam magamat a tüköben. Elégedetten bólintottam. Hamar elértem a Otokage épületéhez, pardon palotájához. Bekopogtam és vártam, hogy mondják, hogy "szabad". A jó oldalamat kell megismernie az Otokage-nak. Mondjuk csak olyan van.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

A falu vezetőjének palotája. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu vezetőjének palotája.   A falu vezetőjének palotája. I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 4:10 pm

Bekopogtál és az ajtó szinte azonnal ki is nyílt. Egy fiatal srácot pillantottál meg. Ő nyitotta ki az ajtót. Belépsz és az meglátod a falud Kagéját, aki igazából törvénytelenül Kage, de ez a rejtett hangban senkit sem érdekel.
- Sactum Purin! - szólal meg az Otokage halk, de mégis határozott hangon - Már vártunk! Egy fontos küldetésre kell menned...
Az ajtó becsukódott mögötted. A szobában hárman vagytok: Te, a kage és az a bizonyos fiú. Ha jobban megnézed a fiút, akkor észreveszed rajta a taktikai mellényt, átható rozsdabarna szemeit és a nyakán található apró tetoválást, ami a hang jelét ábrázolja. Valószínüleg ezért nem látni rajta a fejpántot, mert a jel bele van tetoválva a bőrébe. Feket haja az arcába omlik, orra kicsit mintha el lenne görbülve. Átlagos shinobi szandált és egy rövid térdnadrágot visel. A taktikai mellény alatt egy halványzöld póló feszül a nyakánál hátul mintha egy katana markolata látszódna...
- Sukita majd mindent elmond erről, de most siessetek, mert nagy a felelősség a vállatokon...
A fiú, akit mint kiderült Sukitának hívnak, egy elegáns meghajlást intézett feléd, megragadta a kezed és az ajtót kinyitva lágyan kihúzott az Otokage irodájából. Végighúzott a folyosón és a hatalmas fa kapukon kilépve szembeállt veled. Most, hogy így látod, talán tizenhat éves is meglehet.
- Ez a küldetés nem teljesen legális. - mondta Sukita egy lágy sóhaj után - Otokage-sama nevét soha ne említsd meg a küldetés közben! Sőt a falut se... A fejpántod pedig rejtsd el!
A hátadhoz illesztette a kezét és elkezdett kedvesen tólni előre, ezzel jelezve, hogy kicsit sietős a dolgotok. Csendesen sétáltok végig néhány utcán - többen megnéznek maguknak titeket, de egy gyors mosoly után újra elkomorodnak és folytatják a dolgukat -, majd egy kisebb házhoz érve bementek az ajtón.
Sukita leültet egy székre és komoly tekintettel rád néz, majd megszólal:
- A feladatunk, hogy megöljünk egy remetét, aki nagy valószínűséggel konoha kéme! Az déli erdőségben lakik Tatsuma no - egy kisebb falu - mellett Most pedig induljunk. Útközben, majd megtanítalak egy-két dologra...
Sukita elmosolyodott és kilépett az utcára, majd elindult a falu egyik kijárata felé...


( A következő post: A hang országa - A déli út topicba menjen)
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A falu vezetőjének palotája. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A falu vezetőjének palotája.   A falu vezetőjének palotája. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A falu vezetőjének palotája.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A falu vezetőjének irodája
» Hoshikage Palotája
» A falu főkapuja
» A falu főtere
» A Falu Körüli Szakadék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Kisebb shinobi nemzetek :: A Hang Országa :: Otogakure no sato-
Ugrás: