Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az erdővidék

Go down 
+3
Mitsuko Kagarashi
Rasendori
Uzumaki Nagato
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 4:24 pm

Konohán túli erdős terület, amit több út is átszel.
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 4:39 pm

// Nagato, Kagarashi //
Mire odaértem, ott volt Misho-sensei egy férfival. Nem kellett sokat várni, megjöttek a többiek is. Misho sensei felrakta a férfit a szekérre, és közölte velünk:
- A feladatunk az, hogy megvédjük ezt a szekeret és Koi-sant - rámutat a férfira - Ez egy C szintű küldetés, amit igen nehéz volt megszereznem nekünk, de végül sikerült, ezért elvárom, hogy legjobb tudásotok szerint teljesítsetek! A küldetés két napig fog tartani. Egy kis faluba tartunk...
Ezután Misho-sensei is felszállt a szekérre, és mondta nekünk hogy ha kérdésünk van, nyugodtan kérdezzünk. Én erre megkérdeztem:
- Ellenséges ninják is lesznek az út során?
- Több, mint valószínű.- mondta Misho-sensei.
Mindenki nagy izgalomba jött ezen szavak hallatán.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:40 pm

Majdnem egyszere ért oda mindenki. Egy szekéren üllt Misho-sensei és bemutatott egy fiatal férfit, akit Koi-sannak hívnak.
- A feladatunk az, hogy megvédjük ezt a szekeret és Koi-sant - rámutat a férfira - Ez egy C szintű küldetés, amit igen nehéz volt megszereznem nekünk, de végül sikerült, ezért elvárom, hogy legjobb tudásotok szerint teljesítsetek! A küldetés két napig fog tartani. Egy kis faluba tartunk...
A sensei felajánlotta, hogy nyugodtan kérdezzünk. Rasnedori feltette azt a kérdést, ami szerintem mindenkit foglalkoztatott, ezért vártam a sensei válaszára figyelmesen.
Reménykedem benne ez a küldetés igazán jó lesz, ha már C szintű. Sok izgalomban reménykede, na meg egy kis tanulásban is...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 8:14 pm

A szekér lassan haladt előre. A sensei várt egy kicsit a válasszal, majd megszólalt:
- Nem valószínű, hogy lesznek, mert ez csak egy C szintű küldetés, DE nincs kizárva a dolog...
Eleresztett egy érdekes félmosolyt.
Lassan a zsebéből Misho-sensei előhúz három kis papírdarabot. Rátok néz és megszólal:
- Megnézzük milyen az elemetek és ha szerencsétek van akkor tudok nektek tanítani egy-két elemi technikát! Vezessétek bele a papírba a chakrátokat - ezt mondva gyorsan ki is osztja a papírdarabokat - Ezek a papírok különleges fából készültek, olyanból, amit chakrával tápláltak. Ha a papír felgyullad, akkor tűz elemű a chakrátok! Ha ketté szakad, akkor a chakrátok szél elemű, ha elmorzsolódik, akkor föld az elemetek... Ha átnedvesedik, akkor víz eleműek vagytok, ha viszont összegyűrődik, abban az esetben villám beállítottságúak vagytok. Gyerünk, ne várassatok!
A papírlapokat megkaptátok és már csak annyi a dolgotok, hogy belevezetitek a chakrátokat. Most fog kiderülni milyen elemi beállítottságúak vagytok. Ez minden ember életében nagy pillanat...


( Ti dönthetitek el, hogy milyen az elemetek! A lassú net miatt nem tudom színezni a postomat, gomen... )
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 8:53 pm

Misho-sensei kivett a zsebéből három kis papírlapot, és mondta nekünk:
- Megnézzük milyen az elemetek és ha szerencsétek van akkor tudok nektek tanítani egy-két elemi technikát! Vezessétek bele a papírba a chakrátokat - ezt mondva gyorsan ki is osztja a papírdarabokat - Ezek a papírok különleges fából készültek, olyanból, amit chakrával tápláltak. Ha a papír felgyullad, akkor tűz elemű a chakrátok! Ha ketté szakad, akkor a chakrátok szél elemű, ha elmorzsolódik, akkor föld az elemetek... Ha átnedvesedik, akkor víz eleműek vagytok, ha viszont összegyűrődik, abban az esetben villám beállítottságúak vagytok. Gyerünk, ne várassatok!
Megkaptuk a papírokat, és bele kellett vezetni a csakránkat. Meg is tettem, és összegyűrődött. Very Happy Pont a villám elemre vágytam, az égen is azokat néztem , egy hosszú edzésen, és az adott erőt. Nagyon örültem, neki.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 2:46 pm

A szekér haladt tovább.
- Megnézzük milyen az elemetek és ha szerencsétek van akkor tudok nektek tanítani egy-két elemi technikát! Vezessétek bele a papírba a chakrátokat - ezt mondva gyorsan ki is osztja a papírdarabokat - Ezek a papírok különleges fából készültek, olyanból, amit chakrával tápláltak. Ha a papír felgyullad, akkor tűz elemű a chakrátok! Ha ketté szakad, akkor a chakrátok szél elemű, ha elmorzsolódik, akkor föld az elemetek... Ha átnedvesedik, akkor víz eleműek vagytok, ha viszont összegyűrődik, abban az esetben villám beállítottságúak vagytok. Gyerünk, ne várassatok!
Misho sensei odaadta nekünk azt aa bizonyos három papírlapot és rajtunk volt a sor, hogy teljesítsünk.
Milyen elemet is szeretnék? Igazából nemtudom, de most majd kiderül, hogy milyenem van!
A papírba vezettem a chakrámat és az hirtelen elkezdett szétmorzsolódni....
Szóval az elemem a föld... érdekes...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 3:07 pm

Rasendori papírja meggyűrődött, ami azt jelenti, hogy az eleme a villám. Kagarashi papírja szétmorzsolódott, majd elenyészett a levegőben elem a föld. Naiko papírja hirtelen kettészakadt! Az Ő eleme a szél.
Mentetek tovább. Az erdővidék hatalmas, ám a nap végére elértétek a határát. A lovakat Koi-san elengedte, hagy pihenjenek és Ő maga is ledőlt aludni. Misho-sensei körbenézett és elővett egy kunai tőrt.
- Hiába bújkálsz, a szemem mint a sasé! Gyertek elő, ha akartok valamit.
Válaszul egy nyílvessző reppent ki a bokrok közül, de a sensei könnyedén hárította.
- Védjétek meg a szekeret! - Kiáltotta a sensei és befutott a fák közé, hogy elkapja az íjászt.
Ekkor négy bandita lépett elő az út másik részéről. Ruházatuk koszos és szakadt. Hatalmas tagbaszakadt emberek. Kettőnél egy-egy bunkós bot van, a harmadiknál - akinek a teste a legkidolgozottabb - egy fényesen csillogó katana virít. A negyedik egy vékonyabb alak fején egy fejpántot lehet látni. Kemurigakure jele látható rajta áthúzva. A shinobi - mert már tudjátok, hogy az - shurikeneket vesz elő és felétek hajítja ( hat darab, mindenki felé kettő megy) . A naplemente vörösre festette az ég alját, de most itt az út is vörösre lesz festve... a kérdés már csak az: kinek a vérével?


// Feltételes módban írjátok le, hogy mit akartok csinálni. Nyugodtan írjatok több lehetőséget is!
Azt is írjátok le, hogy hogyan véditek/kerülitek ki a shurikeneket!//
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 4:00 pm

Amikor ránéztem Kagarashi papírjára, láttam, hogy szétmorzsolódott. Tehát az ő eleme föld. Naikoé pedig elszakadt, tehát az eleme szél. Továbbmentünk, és nap végére sikerült is elérnünk az erdővidék határát. Koi-san elengedte a lovakat, aztán lefeküdt aludni. Naplement volt. Látszódott a sensei-en, hogy valami nincs rendben. Elővett egy kunait:
- Hiába bújkálsz, a szemem mint a sasé! Gyertek elő, ha akartok valamit.
Hirtelen egy nyílvessző repült ki az egyik bokorból. Ezt Misho-sensei gond nélkül kivédte.
- Védjétek meg a szekeret! - Így kiáltott a sensei, miközben futott a bokor felé, hogy elkapja a támadót.
Négy banditát pillantottunk meg, koszos, szakadt rohában, úgy öltözködtek, mint a csövesek. Nagyon nagyok voltak, akik egyben ijesztőek is. A négy közül kettőnek a fegyvere bunkósbot volt, egynek katanája, és az utolsónak egy áthúzott fejpántja volt, melyen Kemurigakure jel volt. Éppen vette elő a shurikenjeit (hat darab), és felénk hajította. Mindenki felé kettőt.
Én katanával védtem az egyiket, másik elől pedig épp sikerült kitérnem, de egy picit megkarcolta a bal vállamat. Ezután fedezékbe vonultam, és próbáltam kieszelni valamit. Gondoltam lehet itt is csapatmunka kellene, de a többiek nincsenek közel hozzám, kiordítani egy jó tervet pedig nem fogok. Így elgondolkodtam, és eszembe jutott egy stratégia: használom a Henge no jutsut, és átváltozok egy mókussá.
Az nem valami feltűnő, az ellenfél kikerülésével a fákon ugrálva az ellenfél mögé osonhatok. Ha mögéjük jutottam, visszaváltozok (csendesen), és a katanásat odakötözöm egy fához a drótcséveló jutsuval. A többiek valószínűleg rámtámadnak, én odakötözném a drótot valamihez (például egy faághoz, hogy ne kelljen fognom), és használnám a kawarimit. És amíg kiszabadítja valamelyik a katanásat, addig is kevesebb ellenféllel kellene küzdeni. Innen a csapatmunkában kéne bíznom, hogy időben felfigyelnek a terv lényegére. Ha nem, feleslegesen pazaroltam a csakrát, és a drót is az ellenfélnél lenne. Több esélyünk lett volna akkor, ha nem talál el egy shuriken, mert erősebb lett volna a kötés, és így több időnk lett volna. Kockázatos lépés, de megpróbálom...
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 6:38 pm

A szekér csak döcög, csak döcög, majd megáll. A lovakat elengedni és és sipirc pihenni... Koi-san kb ennyit csinált....
A sensei hirtelen megszólalt, aztán repül egy nyílvessző, parancs, hárítás - vagy fordítva - és futás az íjászt megkeresni. Ez volt a sensei teljesítménye.
Ekkor mögöttünk négy alak lépett elő. Az egyikük valószínűleg Kemurigakurei nukenin...
A felém repülő két shurikent egy gyors elhajlással próbálom kivédeni. Előrántom a wakizhasimat és beugrok az erdőbe.
A bal kezembe négy kunait fogok és a társaimat keresem, közben pedig a négy kunait ellenfeleim felé hajítom.



( Sorry, most csak ilyen rövid. Hulla vagyok a fáradtságtól....)
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 7:12 pm

Mindenki cselekedett. Rasendori szerzett egy kisebb vágást. Kagarashi sikeresen arrébb lépett a shurikenek elől.
Szinte reflexszerűen mind a hárman az erdőbe ugrottatok. Kagarashi Naikohoz ment, miután elhajítottam a négy tőrt.
Rasendori használta a henge no jutsut, és megpróbált az elleség háta mögé kerülni. Megpróbált felmászni az egyik fára, de ez nem sikerült. Azt elfelejtette, hogy ez a technika csak egy egyszerű külső illúzió, ezért nem lesznek karmai és a súllya is az eredeti maradt, ezért ebben a formában nem tudott felmenni.
Viszont ekkor meglátta az egyik bunósbotos banditát, ahogy beront az erdőbe - valószínűleg utánnatok. Rögtön visszaváltozott és az ayatsuito no jutsut alkalmazva egy fához szögezte a meglepett áldozatot. Ezt a másik két genin is észrevette. Kb négy másodpercetek lehet cselekedni utána elkiáltja magát a bandita...


( Rasnedori: Aktuális ch szint: 110)
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 1:19 pm

A tervemet megpróbáltam végrehajtani, csak az volt a baj, megfeledkeztem egy nagyon fontos dologról: a henge no jutsu csak a formámat változtatja meg, tehát attól, hogy mókussá változok, nem lesznek karmaim, úgyhogy nem fogok tudni felmászni a fára. De megláttam az egyik bunkósbotos banditát, így azt odatudtam kötözni a fához. Szerencsém volt, ugyanis a csapattársaim észrevették a tervemet, és kb 4 másodperc alatt sikerült reagálniuk. Így folytatták a tervemet az ő kiegészítésükkel ...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 5:24 pm

// Kagarashi mondta, hogy nem tud postolni, így Őt most kihagyjuk egy körre //

Naiko egy kunait dobott a kikötözött férfi felé, akinek a fegyver sikeresen elvágta a torkát. Egymásra találtatok és reagáltatok a meglepetésre. Rasendori már folytatta volna a tervét, amikor észrevettétek, hogy körbe vagytok véve. A katanás barbárállat Naikora támadt rá, míg ellenetek a shinobi és a másik bandita jön.
A bandita felétek rohamozik közben pedig a ninja újabb kunaiokat dob. ( fejenként 5)
A sensei még mindig nincs sehol, így a döntés rajtatok áll. Túlélitek harc árán, megpróbáltok elmenekülni, vagy megadjátok magatokat?
Nehéz választás...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Május 20, 2012 8:57 pm

Észrevették a rést az ellenfél védlmén, és Naiko egy kunait dobott az előzőleg megkötözött ellenfél felé, akinek a kunai átvágta a torkát. Egy pillanat múlva arra eszméltünk, hogy körbe vagyunk véve. A katanás rátámadt Naikora, a ninja, és a másik bandita pedig Kagarashira, és rám. Sajnos nem volt ott a sensei, ezért a saját fejünk után kellett mennünk. A bandita ezután felénk dobott 5 kunait.
Szerintem legegyszerűbb Kawarimivel kivédeni az 5 kunait, mert az egyszerre védi ki az összeset. Így hát azt csináltam, aztán gondolkodtam: csinálok 4 klónt, aztán azokat használom majd figyelemelterelésre, én meg egy fa mögé bújok. A klónok össze vissza szaladgálnának annak érdekében, hogy kevésbé lehessen látni, hogy nincs köztük az igazi. Amikor az ellenfél figyelme lankadni fog egy pillanatra is, használom majd az előzőleg bevállt drótcsévelést, és ha mindez sikerül, talán még egy ellenféltől megszabadulunk. Vagy ha esetleg a drótcsévelés nem jönne be, és közelharcba kerülnék velük, a katanámat használnám.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 3:43 pm

// Kagát megint kihagyjuk... //

A megadás és menekülés lehetőségét már elvből elvetettétek. A kunaiok villámsebességgel száguldanak.

Rasendori: Gyorsan kézpecséteket formálsz és az utolsó pillanatban, de sikerül létrehoznod a kawarimit. Amint a kunaiok becsapódnak füstfelhő keretében egy fa rönk jelenik meg. Az egyik fa mögött találod magad. Létrehozol négy klónt és előre küldöd őket. A klónjaid összevissza rohangálnak, ami azért elég gyanús. Te mindeközben lopakodsz. Az ellenséges shinobi néhány shsuriken segítségével megsemmisíti a bunshinjaidat és ekkor csapsz le Te, de amint a drótjaid körbetekerik ellenfeledet az egy füstfelhő után eltűnik és a drótok egy fa rönköt ölelnek körbe... Az egyik bokorból három shuriken csapódik ki és egyenesen feléd tart. Kicsit későn veszed észre, ezért nem tudsz kawarimizni...


( Rasendori: Aktuális chakrád: 80. A drótjaidat, ha használni akarod, akkor ki kell bogoznod, de az időigényes... )

Kagarashi:
Sikeresen eltáncolsz a kunaiok elől, habár kettő már nagyon közel volt ahhoz, hogy eltaláljon. Tény, ami tény: szerencséd volt!
A bandita rád rohamozik a bunkósbotjával, de Te Wakizhasit rántasz és elkezdesz védekezni. Elég jól forgatja a fegyverét, ezért nem nagyon tudod megsebezni. Valami mást kell kitalálnod...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 4:08 pm

Miután sikerült létrehozni a négy bunshint, és rohangálni kezdtek, látszott az ellenfelen, hogy gyanút fogott. Így hát próbáltam gyorsan cselekedni, de hamar megsemmisítette a bunshinokat, így hát csökkent az esályem, de használtam a drótcsévelést, és elkaptam, csak látszólag, mert kawarimit használt ő is, ezért a az ellenfél került előnybe, ugyanis a drótjaimat nem tudtam használni, hacsak nem álltam volna le a harccal, és elkezdtem volna kikötögetni, és védtelenül hagytam volna magam. Ráadásul nem tudtam, hol az ellenfél, de ő meg volt győződve a rejtekhelyemről. Mire észbe kaptam, már 3 shuriken száguldott felém nagyon gyorsan, amit 3 shurikennel akartam hárítani. Az volt a tervem, hogy utána csinálok két klónt, és mivel a kis mozgást nehezen lehet észrevemónni a klónnál, ezért az egyik úgy csinál, mintha ki akarná bogozni a drótot, én meg a másik bunshinnal együtt az ellenfélre támadok, de megpróbálok úgy mozogni, mint egy bunshin, remélvén, hogy az ellenfél a drótot "visszaszerző" klón vagyok én. Így rám, és a másik klónra azt fogja hinni, hogy illúziók, és nem veti be minden erejét a legyőzésükre, így amikor megpróbál leütni a klónnal együtt, visszaválátok a normális mozgási stílusomba, és kivédem a támadását, majd ezt követően kihasználom, hogy az embernek bizonyos idő, amíg reagál, megtámadom katanával. Irány a bokor...
Vissza az elejére Go down
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 11:52 am

//Kouga Genki//

Amikor elindultam a falu főkapujától a banditákat megkeresni, átfutott az agyamon, hogy kitört ágakat kéne keresni, mert a banditák elég vadul közlekednek. De a rostjait is meg kell nézni, hogy meg lehessen állapítani, hogy mennyi ideje törött el, mert ha egy 20 évvel ezelőtt eltört faág után megyek, nem érek vele semmit. Gondoltam, hogy nem fogok egy hamar rájuk bukkanni, de azért próbálkoztam. Útközben sokszor elfáradtam, és leültem pihenni, de tudtam, hogy nem késlekedhetek. Hiszen ez az első küldetésem. Nagy büszkeség ám ez. Mikor leszállt az este, a szabadban kellett aludnom, mert nem hoztam magammal sátrat. Másnap gőzerővel vágtam neki az útnak. sokáig mentem, de egyszer zörrenést hallottam. Csak egy mókus volt...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimePént. Jún. 22, 2012 5:38 pm

// Genki //

Elindultál, hogy megkeresd a tolvajt. Tanzu kiugrott a kezedből és követett téged. Néha megpróbált szaglászni itt-ott, de nem talált semmi érdekeset, meg ugye a tolvaj szagmintája sem ártana egy ilyesfajta nyomozáshoz.
Te a nagy keresésben találtál néhány, nemrégen letört ágat. Ezek miatt kicsit elkezdtél lelkendezni. Tanzu hirtelen jelzett, hogy valami élőlény van a közelben. Rajtad múlik mit teszel...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 6:47 pm

A tolvaj keresésére indultam, de Tanzu hirtelen kiugrott a kezemből és szaglászni próbált itt-ott. A tolvaj szagát próbálta keresni, de nem talált semmit. Találtam néhány letört ágat, ezért nagyon lelkes lettem és az önbizalmam is nőtt. Tanzu szólt, hogy valami furcsát észlelt. A fák között némi neszt hallott. Eléggé megijedtem, hiszen ez az első küldetésem, de nem volt időm tétovázni, így hát elővettem egy kunait. A hang egyre erősebb lett, tehát az a "valami" is közeledett. Elkezdtem félni, de a kunait bedobtam a fák közé.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 10:33 pm

// Genki //

A hideg futkosott a hátadon miközben a neszekre figyeltél. Kunaiod egyenesen repült és belecsapódott valamibe. Talán egy fa lehetett, mert a csattanásra hirtelen nagy csend támadt. Rövid idő után gyors lépteket hallottál, de ezek már távolodtak. Valaki futólépésben menekült. Tanzu is nekiiramodott délnyugati irányban. Lehet, hogy a tolvaj, de az is lehet, hogy csak egy civil. Érdekes felállás, de jó lenne megtudni, hogy ki is az pontosan nem? Hát akkor...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 10:15 pm

// Az átvett karakterrel az első post //
// Rin, Assa //

Wakizhasit rántva védekeztem a bandita csapásai ellen. Remekül forgatja fegyverét, amiből tapasztalatra kell következtetnem és ez számomra nem jó. Nézzük csak, mit is kellene tennem elvégre az biztos, hogy így nem vagyok képes megsebezni.
Tervem vívás közben bontakozott ki igazán. Mindeközben természetesen nem a pengével hárítottam a csapásait, hanem mindig megpróbáltam elhajolni, nehogy valami baja legyen az én tökéletes kardomnak.
Szóval a terv: egy Konoha reppuuval kigáncsolom, majd lehetőleg esés közben belevágok egy kicsit. Ez nehéz feladatnak ígérkezik, ezért rá kell készülnöm rendesen, de sietnem kell, mert Rasendori egyedül küzd a shinobival és ki tudja az milyen rangú. Nem lene előnyös egy társat elveszteni, na meg ott van NAiko-chan is, aki azzal az Óirással harcol...
Sok minden múlik most a tervem sikerességén, de talán, ha nem jön össze akkor is van még esély...

Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jun. 24.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő vidék   Az erdővidék I_icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 4:08 pm

Rasendori:
Shuriken-es hárításod sikeres volt. Sikeresen megcsináltad a két klónt. Az ellenfelet becsaptad. Azt hitte, hogy a drótot bogozó lenne az igazi Rasendori, míg a többi a klón. Ekkor segítséget, a melletted lévő klónt, egy shuriken-nel eltűnteti. Látod, hogy Naiko támadója volt. A lány pedig neked segített be. Eldobott egy kunai-t a bokor felé, mire a támadód kiugrik onnan. Addig a klónod egyedül álldogál a drót mellet. Látod, hogy az ellenfelednek, már kevés shuriken-je és kunai-ból már alig 1-2 darab van. Vagy pusztakezes harc, azaz taijutsu, vagy saját taktika alapján kapod el… Te döntésed.

Aktuális ch szinted: 65 ch

Kagarashi:
Ellenfeled egyáltalán nem veszi észre, hogy magadban egy tervet kovácsoltál. Továbbra is támad, és abban a tudatban van, hogy félsz tőle, mert csak hárítasz. Elkezded a tervedet megtenni, azaz Konoha repuu-val kigáncsolod, és egy viszonylag mély sebet ejtesz a bal karjában. Először a földön fekszik, majd feláll, és megint támadni készül. Jobb karjában esetlenül álla fegyver amiből arra következtetsz, hogy egyáltalán nem jobb kezes, és, hogy egyedül a kardforgatáshoz ért.

Aktuális ch szinted: 97 ch
Vissza az elejére Go down
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 4:47 pm

// Rin, Kagarashi //

Sikeres volt az átverés, teljesen bevette, hogy az az igazi, amelyik éppen bogozza a drótot. De a tervemet megzavarták, ugyanis Naiko ellenfele megdobta az egyik klónomat (amelyik mellettem volt) egy shurikennel. Egy shinobi életében kell a szerencse is, és most éppen szerencsém volt, hogy nem engem dobott meg, mert nem vettem észre a támadását, és így simán eltalálhatott volna. Naiko besegített nekem, Egy kunait dobott a bokorba, és kiugrott onnan az ellenfelem. Mivel nem vagyok udvariatlan, gondoltam lehetne kettő a kettő ellen, mivel gondolom a banditáknál rosszabb a csapatmunka, mint nálunk, és Naikonak is elkéne a segítség egy óriás ellen. De még mindig azt hiszik, hogy klón vagyok, így még nálam a helyzeti előny. Futok lassan, mintha klón lennék, és nem lenne gondolkodásom, tekintetemet is megpróbálom üresíteni, hogy ezzel is "klónosabbá" tegyem magam. Ha megpróbálnának megtámadni, akkor gyorsan kikerülném és visszatérnék az eredeti stílusba, igaz, hogy észreveszik, de már addigra elég közel vagyok hozzájuk, hogy megtámadjam a katanámmal őket. Mivel erősebbek közelharcban, mint én (gondolom), ezért csak elterelném a figyelmüket, és remélem, hogy Naiko idejében észreveszi ezt, és megdobja őket pár shurikennel, kunaial, vagy esetleg közelharcban támadja meg. Addig megpróbálok sokszor kitérni, védekezni, és mint mondtam, reménykedek benne, hogy Naiko idejében felfigyel a tervemre.
Vissza az elejére Go down
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 2:11 pm

A hideg futkosott a hátamon. A kunaim egyenesen a fába csapódott. Abban a pillanatban amint becsapódott gyors iramú lépteket hallottam a másik irányban. Az ember menekült. Tanzu is nekiiramodott a délnyugati iránynak tehát én is követtem. Szeretném megtudni, hogy vajon a célszemély az-e, vagy csak egy sima civil. Bár nem tudom, hogy egy civil mit keres itt, de utánanézek.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 3:51 pm

// Genki //

Nekiiramodott mindenki, így szép kis versenyfutás vette kezdetét. Persze a menekülő fél sebessége meg sem közelíti egy shinobi kutyáét, vagy egy ninjáét. Tanzu hamarabb elérte. Amint sikerült megpillantanod a fickót éppen hatalmas bukfencet vetett, majd nekicsapódott egy fának. Tanzu a lábát harapva maradt. A férfi rongyos barna ruhát visel, esés közben néhány zöldhasú bankjegy - másszóval pénz - hull ki a a zsebeiből, amik nagyon meg vannak tömve. Mire a fazon feltápászkodik Te is megérkezel. Tanzut nem sikerül leszednie magáról. Aminr meglátja a fejpántodat egy apró tőrt ránt elő a polója alól és fenyegetően tekint rád, de szeme mélyén látható a fájdalom, amit a kutya harapása -és folyamatos szorítása - okoz számára...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 2:01 pm

// Rin-chan, Rasendori //

Ellenfelem folyamatos "menekülésem"-et félelemnek nyilvánította, ezért hát nagyon meglepődött a kisebb trükkömön. A Bal karjába sikeresen belevágtam. Amikor felállt áttette másik kezzébe a fegyverét.
A fickó tartásán és mozgásán egyértelműen látszódott, hogy nem erre képezték ki.
Ezt a lehetőséget kegyetlenül ki kell használni és hát miért ne tenném, nem igaz?
Hátrébb ugrok, Wakizhasimat visszacsúsztatom a hüvelyébe. Egy széles mosoly az arcon és néhány kézpecsét, amik véletlenül a Kawarimi no jutsut hozzák létre. Ezek után már egyszerű a dolog. Most, hogy be van készítve az a bizonyos technika, egyszeri alkalommal védve vagyok. Kunait rántok ellenfelem felé futok és terveim szerint, amint elég közel kerülök hozzá "elcsúszok" és a lendülettől fekve folytatom utam, s a legmegfelelőbb pillanatban megpróbálom - a remélhetőleg meglepett - ellenfelem nemiszervébe döfni a kunai tőrt.... Ennél a tervnél a védekezés másodlagos szempont, a lényeg, hogy fegyverem találjon, ha nem bírok elég közel kerülni egy döféshez, mert esetleg hamarabb lecsapna rám, hát sebaj, akkor dobom azt a kunait, persz fekvőhelyzetből, ami ugyan kicsit megnehezíti ezt, de egy próbát megér...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az erdővidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az erdővidék
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Tűz Országa-
Ugrás: