Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az erdővidék

Go down 
+3
Mitsuko Kagarashi
Rasendori
Uzumaki Nagato
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rasendori




Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 25, 2012 4:47 pm

// Rin, Kagarashi //

Sikeres volt az átverés, teljesen bevette, hogy az az igazi, amelyik éppen bogozza a drótot. De a tervemet megzavarták, ugyanis Naiko ellenfele megdobta az egyik klónomat (amelyik mellettem volt) egy shurikennel. Egy shinobi életében kell a szerencse is, és most éppen szerencsém volt, hogy nem engem dobott meg, mert nem vettem észre a támadását, és így simán eltalálhatott volna. Naiko besegített nekem, Egy kunait dobott a bokorba, és kiugrott onnan az ellenfelem. Mivel nem vagyok udvariatlan, gondoltam lehetne kettő a kettő ellen, mivel gondolom a banditáknál rosszabb a csapatmunka, mint nálunk, és Naikonak is elkéne a segítség egy óriás ellen. De még mindig azt hiszik, hogy klón vagyok, így még nálam a helyzeti előny. Futok lassan, mintha klón lennék, és nem lenne gondolkodásom, tekintetemet is megpróbálom üresíteni, hogy ezzel is "klónosabbá" tegyem magam. Ha megpróbálnának megtámadni, akkor gyorsan kikerülném és visszatérnék az eredeti stílusba, igaz, hogy észreveszik, de már addigra elég közel vagyok hozzájuk, hogy megtámadjam a katanámmal őket. Mivel erősebbek közelharcban, mint én (gondolom), ezért csak elterelném a figyelmüket, és remélem, hogy Naiko idejében észreveszi ezt, és megdobja őket pár shurikennel, kunaial, vagy esetleg közelharcban támadja meg. Addig megpróbálok sokszor kitérni, védekezni, és mint mondtam, reménykedek benne, hogy Naiko idejében felfigyel a tervemre.
Vissza az elejére Go down
Kouga Genki-kun




Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 2:11 pm

A hideg futkosott a hátamon. A kunaim egyenesen a fába csapódott. Abban a pillanatban amint becsapódott gyors iramú lépteket hallottam a másik irányban. Az ember menekült. Tanzu is nekiiramodott a délnyugati iránynak tehát én is követtem. Szeretném megtudni, hogy vajon a célszemély az-e, vagy csak egy sima civil. Bár nem tudom, hogy egy civil mit keres itt, de utánanézek.
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin



Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 01, 2012 3:51 pm

// Genki //

Nekiiramodott mindenki, így szép kis versenyfutás vette kezdetét. Persze a menekülő fél sebessége meg sem közelíti egy shinobi kutyáét, vagy egy ninjáét. Tanzu hamarabb elérte. Amint sikerült megpillantanod a fickót éppen hatalmas bukfencet vetett, majd nekicsapódott egy fának. Tanzu a lábát harapva maradt. A férfi rongyos barna ruhát visel, esés közben néhány zöldhasú bankjegy - másszóval pénz - hull ki a a zsebeiből, amik nagyon meg vannak tömve. Mire a fazon feltápászkodik Te is megérkezel. Tanzut nem sikerül leszednie magáról. Aminr meglátja a fejpántodat egy apró tőrt ránt elő a polója alól és fenyegetően tekint rád, de szeme mélyén látható a fájdalom, amit a kutya harapása -és folyamatos szorítása - okoz számára...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi




Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 2:01 pm

// Rin-chan, Rasendori //

Ellenfelem folyamatos "menekülésem"-et félelemnek nyilvánította, ezért hát nagyon meglepődött a kisebb trükkömön. A Bal karjába sikeresen belevágtam. Amikor felállt áttette másik kezzébe a fegyverét.
A fickó tartásán és mozgásán egyértelműen látszódott, hogy nem erre képezték ki.
Ezt a lehetőséget kegyetlenül ki kell használni és hát miért ne tenném, nem igaz?
Hátrébb ugrok, Wakizhasimat visszacsúsztatom a hüvelyébe. Egy széles mosoly az arcon és néhány kézpecsét, amik véletlenül a Kawarimi no jutsut hozzák létre. Ezek után már egyszerű a dolog. Most, hogy be van készítve az a bizonyos technika, egyszeri alkalommal védve vagyok. Kunait rántok ellenfelem felé futok és terveim szerint, amint elég közel kerülök hozzá "elcsúszok" és a lendülettől fekve folytatom utam, s a legmegfelelőbb pillanatban megpróbálom - a remélhetőleg meglepett - ellenfelem nemiszervébe döfni a kunai tőrt.... Ennél a tervnél a védekezés másodlagos szempont, a lényeg, hogy fegyverem találjon, ha nem bírok elég közel kerülni egy döféshez, mert esetleg hamarabb lecsapna rám, hát sebaj, akkor dobom azt a kunait, persz fekvőhelyzetből, ami ugyan kicsit megnehezíti ezt, de egy próbát megér...
Vissza az elejére Go down
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 7:13 pm

// Genki //

Nagy üldözés kezdődött el, de persze egy menekülő sebessége közel sem akkora, mint egy shinobi-kutyáé. Tanzu elérte a menekülőt és akkor a fickó hatalmasat bukfencezett egyenesen neki egy fának. Tanzu nem engedett a férfi lábának a szorításából. A fickó rongyos barna ruhát viselt és bukfencezés közben némi pénz is kihullott a zsebéből. Ezek jól megvoltak tömve. Mire a menekülő fölállt én is megérkeztem. Tanzu még mindig nem engedi el a lábát és mikor a fazon meglátta a fejfedőmet a pólója alól egy kis tőrt rántott elő és fenyegetően nézett rám, de a szeme mélyén lehetett látni a fájdalmat, amit a kutya folytonos harapása okoz...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 5:03 pm

// Genki //

Pengéjén megcsillant a fák koronáin átszűrődő fotonokkal teli sugár, másnéven fény. Kettőt lépett előre a fickó - közben nyögött egyet - és tőrével feléd suhint. Ha jól figyelsz észreveszed, milyen míves penge. Lapján egy kigyó farka fut végig, egészen a markolatig ahol ez a farok egy kos fejében végződik. Egy halványkék csepp csordul végig a pengén...
Fájdalomtól eltorzult arcában a magabiztosság félreérthetetlen mosolya rejtőzik. Ennek a férfinak megvan a célja, kérdés, hogy a tiéd erősebb-e az övénél?
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 6:02 pm

//Genki//

Pengéjén megcsillant a fák koronáin átszűrődő fény. Kettőt lépett előre a fickó - közben nyögött egyet - és tőrével felém suhintott. Ha jól figyelek észreveszem, milyen míves penge. Lapján egy kígyó farka fut végig, egészen a markolatig ahol ez a farok egy kos fejében végződik. Egy halványkék csepp csordul végig a pengén... Fájdalomtól eltorzult arcában a magabiztosság félreérthetetlen mosolya rejtőzik. Ennek a férfinak megvan a célja, kérdés, hogy az enyém erősebb-e az övénél?



// Bocs de kimásoltam, mert nem igazán volt kedvem gépelni Very Happy //


Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 10:38 pm

// Genki //


( Of: És azt leírnád, hogy mit akarsz tenni, vagy csak simán engeded, hogy ledöfjön? )
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 11:22 pm

//Genki//

Pengéjén megcsillant a fák koronáin átszűrődő fény. Kettőt lépett előre a fickó - közben nyögött egyet - és tőrével felém suhintott. Ha jól figyelek észreveszem, milyen míves penge. Lapján egy kígyó farka fut végig, egészen a markolatig ahol ez a farok egy kos fejében végződik. Egy halványkék csepp csordul végig a pengén... Fájdalomtól eltorzult arcában a magabiztosság félreérthetetlen mosolya rejtőzik. Ennek a férfinak megvan a célja, kérdés, hogy az enyém erősebb-e az övénél? Azt már tudtam, hogy a célja az volt, hogy engem megöljön. Gyorsan tőrt rántottam és félelemmel teli szemmel ránéztem és felmértem az esélyeimet. A fickón látszott, hogy egy ideje vándorol, vagy csak szegény, aminek kevés az esélye a pénz miatt. Tanzu meglapult egy bokorban és ott csöndben várt a csata végére. Nem volt vesztegetni való időm, tehát rátámadtam. A fickó elugrott és én beestem egy fa mögé egy bokorba. Amíg engem keresett idéztem 1 klónt. Őt előreküldtem én magam pedig felugrottam csendben egy fa tetején lévő ágak közé és ott vártam. A klónnal csak szemezett, de aztán rátámadt. Elég ügyes támadás volt, de csak illúziót támadott. A klón csak állt és mikor a fickó átütött rajta abban a pillanatban ráugrottam és lefegyvereztem. Csak ficánkolt, de egy idő után megnyugodott...


// Ugye ez nem számít NJK irányításnak? //
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 3:01 pm

// Genki // (Megjegyezném, itt annak a nevét szokás írni, akinek írsz, nem a sajátodat, de nem baj xD )

Érdekes harc zajlott le, de ártalmatlanná tetted a fickót. Sebesült és fáradt, ezért volt ilyen egyszerű dolgod vele. Az viszont már más kérdés, hogy hogyan tovább, nem igaz? A tőre most már nálad van, Ő a földön fekszik, a zsebéből kihulló pénz szanaszét szórva a füldön, Tanzu lassan feléd ballag. Ki lehet ez a fickó? Ő a tolvaj lenne, esetleg egy menekült, áruló, ellenség, vagy magát védelmező civil? ÉS ha Ő a tolvaj, hogyan viszed vissza? ezek mind olyan kérdések, amikre csak Te válaszolhatsz önmagadnak, mindenesetre rajtad áll, hogy mit csinálsz...



// De, ez annak számít, de mint mondottam ezt most elnézem, legközelebb viszont engedd, hogy én vezényeljem le a harcot és, akkor lehet, hogy izgalmasabb lesz Very Happy Meg ez amúgy is az én feladatom Very Happy//
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 5:08 pm

// Nagato //

(Nem postba, de nem kellene lejjebb mennie a chakrámnak a klónok miatt...Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 6:17 pm

// Genki //


( Off: De, viszont tudod, mivel egyelőre nem használtál komoly mennyiséget, mindössze egy klónt, ezért gondoltam nem kell külön jeleznem Very Happy )
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jun. 24.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 5:10 pm

//Rasendori, Kagarashi//

Rasendori:
Az ellenfeleiddel teljesen elhitetted, hogy klón vagy, ezáltal az egyik elkezdett nézelődni, hogy hol lehet a gazdája. Mikor elég közel kerülsz hozzájuk, lecsapsz a katana-ddal. Sejtésed bebizonyosodott valóban erősebbek a közel harcban. Szerencsére Naiko gyorsan kapcsol, és kunai-val neki ront. Az ellenfél, hiába erős közel harcban és szellemi szintben jócskán alul marad. Már az elszerzett támadások miatt is, és az összezavarodottsága miatt is kezdi elveszteni az önbizalmát. Már nagyon kevés van hátra, hogy feladja a harcot. Néhány erős csapás és vége van. Legalábbis a látottak alapján.

Aktuális ch szinted: 65 ch; nem változott

Kagarashi:
//Itt most megjegyezném, hogy gonosz vagy Razz//
Kawarimi-vel bebiztosítottad a védelmedet, majd amikor sikeresen „elcsúsztál” és a földön folytatod útadat, az ellenfél nem veszi észre, hogy ez támadásnak készül, szóval egyszerűen felnevet. Ám amikor éles szúrást érez tudjuk hol, akkor felordít és szipogva elterül a földön. Kiütötted, egy elég egyéni módszerrel. Utána látod, hogy Misho-sensei is végzett a maga ellenfelével, és megkötözte. Jelez neked, hogy te is így cselekedj. Közben fél szemmel Rasendori-ékat nézi, nehogy valami komolyabb bajuk essen.

Aktuális ch szinted: 87 ch
//Mivel, sokáig hiányoztam, most kezdek visszarázódni a dolgokba, ha bármilyen hiba van akkor kérlek szóljatok!//

Vissza az elejére Go down
Kouga Genki-kun

Kouga Genki-kun


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. May. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 8:36 am

// Nagato //

Érdekes harc zajlott le, de ártalmatlanná tettem a fickót. Sebesült és fáradt, ezért volt ilyen egyszerű dolgom vele. Az viszont már más kérdés, hogy hogyan tovább. A tőre most már nálam van, Ő a földön fekszik, a zsebéből kihulló pénz szanaszét szórva a földön, Tanzu lassan felém ballag. Ki lehet ez a fickó? Ő a tolvaj lenne, esetleg egy menekült, áruló, ellenség, vagy magát védelmező civil? És ha Ő a tolvaj, hogyan viszem vissza? Ezek mind olyan kérdések, amikre csak én válaszolhatok önmagamnak, mindenesetre rajtam áll, hogy mit csinálok...
Ha vissza viszem a faluba, akkor lehet, hogy elszúrom az 1. küldetésem. De ha nem viszem vissza, akkor mit kezdjek vele? Talán adjam vissza a pénzét és engedjem útjára? És ha megint megpróbál megölni?! Sokáig gondolkodtam, és végül lett egy tervem: Elővettem 5 kunait és kettőt beledöftem a földbe a pólóujján keresztül. A másik kettővel ugyanezt, de most a nadrágszárán keresztül és végül az utolsót a póló-nyakán keresztül. Na most már le van kötve és nem mozdul. Összeszedtem a pénzét és a kunaiát magamhoz vettem és indultam a banditához...


// Mennyi ryou volt nála? //
Vissza az elejére Go down
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 10:28 am

// Rin, Kagarashi //

Sikerült a terv teljes mértékben és az ellenfél önbizalmát is elvettem ezzel. Persze látszik a harci technikáján, hogy az IQ-ja alulról csapkodja a 80-at. Tehát kell egy új ötlet. Hát gondoltam alkalmazom az új jutsumat, amit egyik este tanultam. Hát használtam a Shunshin no jutsut és amögé a fa mögé bújtam, amelyikhez oda van kötözve a drótkötél. Nagyjából ránézésre megkeresem a felét, és elvágom, így lesz 10-10 méter dróthuzalom. Ez nagyban megkönnyíti a kibogozás idejét is. Ezután észrevétlenül megpróbálom használni megint a Shunshin no jutsut, és az ellenfél mögötti fához megyek. Ekkor használhatom először élesben az új technikámat Very Happy . Használom a Harigane Saku-t és azzal próbálom megkötözni az ellenfelet. Ha már az előző drótcsévelést kivédte, akkor egy magasabb szintű támadást remélem nem védi ki. Terv....indul!!!
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:10 pm

// Genki //


Sikeresen leszorítottad a földre. Ez a fogás nem túl biztos, de talán egy teljes óráig kitart. Felszedted a tőrét, majd a nála lévő 1600 ryout és úgy döntöttél mész tovább. Hogy merre az kérdéses, de Te csak mész. Tanzu a fickó mellett maradt, ki tudja miért. A nap még magasan fent világít, ezért a fák koronáin átszürődő fény élesen bele-belevillan a szemedbe, ezzel akadályozva a látásodat. Korhadt fadarobok mindenütt, mintha egy nagyobb vihar pusztított volna itt nemrégen. A fák törzsén néhol karmolásnyomok vehetőek észre.
Egy röffenésre figyelsz fel magad mögül, majd paták gyors koppanásait hallod, és ha megfordulsz észreveszed, hogy egy vaddisznó rohamozik feléd, agyarai fenyegetően villanak. Valószínüleg beléptél a területére és ez nem tetszett neki.
A lábad alatt fű és száraz levelek sokasága, a fák sűrűsége itt nem olyan nagy mértékű, mint az erdő többi részén.



// Írd fel a pénzt és vond le az elhagyott kunaiokat //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:35 pm

// Rin, rasendori //

A támadásom sikerrel járt, ami azt jelenti, hogy az ellenfelem nagyjából teljesen harcképtelen. Még néhányszor belerugok, csak, hogy nem nagyon akarjon elmenekülni, majd kunait rántva vetem bele magam a társaim megsegítésébe. Nem nagyon taktikázok és a harcukba is csak annyira szólok bele, hogy hátulról támogatom őket, egy-két shuriken, vagy kunai tőr ellenfél felé dobásával, ha úgy látom, hogy a helyzet megkivánja. Mindeközben azért néha-néha rápillantok áldozatomra, hogy a helyén van-e vagy sem.
Úgy érzem móresre tanítottuk ezeket az útonállokat és a kedvük is lassan elmegy a fosztogatástól, valószínűleg az életükkel együtt...

Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jun. 24.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 4:08 pm

//Rasendori, Kagarashi//

Shunshin no jutsu-val a kinézett fa mögé bújsz, megtalálod a felét, majd jól elvágod, azután gyorsan kibogozod. Habár nem észrevétlenül, de sikeresen alkalmazod újra a Shunsin-t, ezután a következő, új Harigane Saku technikádat vetetted be. Az áldozat – mivel Naiko-val, és a Kagarashi által küldött, egy-két kunai-val törődött – ezért támadásod miatt elesik, és készen van a kötözése.
- Ügyesek voltatok gyerekek! – mondta Misho-sensei. – Tényleg megérdemeltétek, mind a Genin rangot, mind a küldetést. Akkor most rakjátok fel a banditákat a szekérre, amikor visszatérünk Konoha-ba börtönbe fogjuk őket zárni! – mondta Misho-sensei, és a szekéren termett. Mivel mind a ketten úri emberek vagytok, ezért hagyjátok, hogy Naiko is felmásszon. Ezután már nem történik semmi érdekes dolog. Elérkeztek a faluba, ahol megebédeltek, és megfürödtök, majd azután fáradtan tértek aludni.

Rasendori ch szint: 41 ch

//Az utat le lehet írni! A falut, és ahol elszállásoltak titeket, rátok bízom, hogy milyen, lesz, de lehetőleg egyezzen! A következő post-ban vége lesz a küldetésnek, és akkor kiosztom a jutalmakat. //

Vissza az elejére Go down
Rasendori

Rasendori


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Apr. 28.
Age : 26
Tartózkodási hely : mindig máshol

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 4:51 pm

// Rin, Kagarashi //
Sikerült alkalmaznom a Harigane Saku nevű technikámat, bár feltűnően csináltam, de szerencsémre az elterelésben sokat segített Kagarashi is, aki kunaiokkal támadott rá a banditára. Megszólalt Misho-sensei:
- Ügyesek voltatok gyerekek! Tényleg megérdemeltétek, mind a Genin rangot, mind a küldetést. Akkor most rakjátok fel a banditákat a szekérre, amikor visszatérünk Konoha-ba börtönbe fogjuk őket zárni!
Hirtelen Misho sensei a szekéren termett. Mi Kagarashival megvártuk, hogy felmásszon Naiko is, útközben fáradt voltam a kis csata miatt és elismerem, hogy egy kicsikét (de csak pár percre) elszenderegtem. Út közben láttunk érdekes állatokat, és nem történt semmi érdekes. Elmentünk egy faluba megpihenni, hogy újult erővel érkezzünk Konohába. A falu nevére nem emlékszem már. Megszálltunk abban a faluban, és szerencsére nem a Geninek pénzéből ment. Vacsoráztunk egy jót, majd fürödtünk. Miután elvégeztük ezeket a teendőket, már csak egy dolog maradt hátra: AZ ALVÁS.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 9:07 am

// Rin, Rasendori //

Győzelmünk tagadhatatlan és még a sensei is megkerült, milyen lenyűgözően alakultak a dolgok. Ahogy ellenfelemt elnézem, Őt fölösleges lenne megkötözni, ha akarna se tudna mit csinálni még néhány órán keresztül, főleg, hogy az sem biztos tóléli az utat, elvégre nemi szerven keresztül simán el lehet vérezni, de ez már nem az én problémám.
Naikoval elegyedtem beszélgetésbe, türelmetlenül várva a hazaérkezés pillanatát. A faluban, ahova tartottunk, megszáltunk, majd indultunk vissza....



// Gomen a rövidségért, korán van még xD //
Vissza az elejére Go down
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 6:39 pm

// Nagato //

Sikeresen leszorítottam a földre. Ez a fogás nem túl biztos, de talán egy teljes óráig kitart. Felszedtem a tőrét, majd a nála lévő 1600 zöldhasast és úgy döntöttem, megyek tovább. Hogy merre az kérdéses, de csak megyek. Tanzu a fickó mellett maradt, ki tudja miért. A nap még magasan fent világít, ezért a fák koronáin átszürődő fény élesen bele-belevillan a szemembe, ezzel akadályozva a látásomat. Korhadt fadarabok mindenütt, mintha egy nagyobb vihar pusztított volna itt nemrégen. A fák törzsén néhol karmolásnyomok vehetőek észre.
Egy röffenésre figyelek fel magam mögül, majd paták gyors koppanásait hallom, és ha megfordulok észreveszem, hogy egy vaddisznó rohamozik felém, agyarai fenyegetően villannak. Valószínűleg beléptem a területére és ez nem tetszett neki.
A lábam alatt fű és száraz levelek sokasága, a fák sűrűsége itt nem olyan nagy mértékű, mint az erdő többi részén. A disznó őrült vágtatással jött felém, de én nem tudtam mit tegyek. Gyorsan cselekednem kellett, tehát használtam a Shunshin no jutsut és elbújtam egy fa mögé. A disznó megállt és körbe-körbe nézelődött. Felvettem egy kavicsot és odahajítottam egy bokorba. Az állat odafutott és be is ugrott a bokorba. Gyorsan felugrottam egy fára és bebújtam a lombok közé pihenni. Csekély 10 perc után siettem tovább a banditákhoz...



Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 5:54 pm

// Genki //

A Shunshint használtad és sikeresen elbújtál egy fa mögé. A kavicsos trükköd is bevált, de miután a vadkan körbeszaglászott a bokorban és nem talált senkit, orra erejét használva elérkezett a fához, amin Te is vagy és rövid szaglászás után, váratlanul megszólalt:
- Ne, nézz hülyének kölyök! Én Kotanabe vagyok, a hely védelmezője és Te betolakodtál a területemre! Mond mit akarsz itt?



// Az NJK-kat én írányítom! Másrészt pedig milyen banditákat keresel????? Nem emlékszem, hogy lett volna szó banditákról, tudtommal mindössze egy tolvaj volt megemlítve! //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:54 am

// Nagato // /Sorry az NJK miatt, és a többes szám miatt lol! /


A Shunshint használva és sikeresen elbújtam egy fa mögé. A kavicsos trükköm is bevált, de miután a vadkan körbeszaglászott a bokorban és nem talált senkit, orra erejét használva elérkezett a fához, amin vagyok és rövid szaglászás után, váratlanul megszólalt:
- Ne, nézz hülyének kölyök! Én Kotanabe vagyok, a hely védelmezője és Te betolakodtál a területemre! Mond mit akarsz itt?
Hihetetlenül megrémültem a beszélő disznó hallatán... 1 perc bámulás után válaszoltam is:
- Én Kouga Genki vagyok, Konohagakure no sato-ból. Egy küldetésem van, ami röviden egy tolvaj megkeresése. A területedre nem szándékoztam belépni, csak pillanatnyilag nem vettem észre.
Vissza az elejére Go down
Rin

Rin


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Jun. 24.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 2:31 pm

Rasendori: + 10 ch + 2000 ryou + 5 m dróthuzal
Kagarashi: +8 ch + 2300 ryou + 5 db shuriken

Mikor a kapuhoz értettek Misho-sensei így szólt hozzátok:
- A banditákat bízzátok csak rám, menjetek nyugodtan haza, és pihenjétek ki magatokat, hiszen nektek elég nehéz volt a küldetés. Még egyszer gratulálok nektek! - köszönt el tőletek.

//Gratulálok, vége a küldetéseteknek :3//
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 4:17 pm

A vadkan rádmordult:
- Itt nincs semmiféle tolvaj, Te viszont távozz, ha jót akarsz!
Elkezdett fújtatni, patáit a földhöz verni és hangos morgás jött ki a torkán.
Mögülled az előző fickó lépdel feléd, fáradtan, sérülten és megtörve. Kezében az egyik kunaiodat markolássza.
- Te... Te fattyú! Az a pénz engem illet!
A ruhája feltépve, alkohol szag csap meg, amint közelebb ér hozzád. Kotanabe farkasszemet néz vele, a fickó pedig már meg sincs lepődve. Furcsa módon Tanzut sehol sem látod...
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 5:47 pm

// Nagato //

A vadkan rámmordult:
- Itt nincs semmiféle tolvaj, Te viszont távozz, ha jót akarsz!
Elkezdett fújtatni, patáit a földhöz verni és hangos morgás jött ki a torkán.
Mögüllem az előző fickó lépdel felém, fáradtan, sérülten és megtörve. Kezében az egyik kunaiomat markolássza.

- Te... Te fattyú! Az a pénz engem illet!
A ruhája feltépve, alkohol szag csap meg, amint közelebb ér. Kotanabe farkasszemet néz vele, a fickó pedig már meg sincs lepődve. Furcsa módon Tanzut sehol sem látom. A fickó csak nézett engem dühösen, mintha meg akarna ölni, de ezen nem lepődöm meg. És akkor ugrott be, hogy én otthagytam a banditát egy kutyával. "De vajon Tanzu hol lehet?"-gondolkodtam magamban. Talán megölte, vagy Tanzu elmenekült amikor a fickó felállt? Nos... ez rejtély marad, amíg nem csinálom ki a csávót...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 2:45 pm

// Genki //

A férfi elindult feléd, vérben forgó szemekkel. Alakja körül mintha halvány árnyék jött volna létre, ám lehet csupán a szemed csalt meg az erdő homályában. A nap nem sokkal ment lejjebb, mint amikor előszőr nézted. A kunai tőr elindult feléd, s Te lehet ki sem tudod védeni ha nem vagy elég gyors, na meg aztán valami taktikát is ki kellene találnod, hogy hogyan győződ le a férfit, vagy akár el is menekülhetsz.
Minden esetre a vadkan csak fújtat, meg sem rezdül a harcod közben.




// Írd le, hogyan próbálod kivédeni és semmi esetre se irányítsd az NJK-t, legfeljebb kombinálhatsz, hogy szerinted erre és erre, hogyan reagálna stb. Írd le hogy akarsz támadni, vagy éppenséggel elmenekülni, vagy ha másik funkciót választasz akkor azt is. //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 3:09 pm

A fickó elkezdett futni felém dühös tekintettel. Nem sok idő telt el, mióta legutóbb ránéztem a Napra. A férfi kunai-al rohant felém, nem is biztos, hogy el tudom kerülni. De a disznó csak nézte a harcot, arcmozdulatok nélkül. Az előny a fickónál van, mert ő szerintem jobban ismeri a terepet. Ekkor gyorsan eszembe villant, hogy nem füves terepen vagyok, hanem kopáron. Végiggondoltam, hogy mit kéne tennem. Ez jutott eszembe: Először is elbukok a tőr elől és utána egy szép, de nehéz mozdulattal a szemébe rúgok egy kis port, és utána pedig elkapom a ruháját. Miután elkaptam ráfordulok és nekihajítom az egyik fának, majd amíg észbe kap előrántom a lopott tőrt és kezdődhet a viadal... Na akkor rajta!
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 3:24 pm

Sikeresen elbukfenceztél a támadás elől, majd még a földön fekve megmarkolsz egy adag homokot és beledobod ellenfeled szemébe. Ő hátratántorodik, sőt, majdnem elesik, mert már így is eléggé sérült. Megfogod a ruháját és megpróbálod eldobni, de ehhez nem vagy elég erős, láthatólag elszámítottad magad. Viszont még így is sikerült lerántanod a földre. Te felpattansz, és most nálad a helyzeti előny, tehát mindenképpen Te kezdeményezel, habár amilyen állapotban van, nem valószínű, hogy túl sokáig bírna harcolni...



// Na, ez most szép volt Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Az erdővidék - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az erdővidék
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Tűz Országa-
Ugrás: