Naruto - Shin sedai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Magyar Narutos szerepjáték. Naruto-shin sedai, avagy Naruto-az új nemzedék.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az erdővidék

Go down 
+3
Mitsuko Kagarashi
Rasendori
Uzumaki Nagato
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kouga Genki




Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 5:47 pm

// Nagato //

A vadkan rámmordult:
- Itt nincs semmiféle tolvaj, Te viszont távozz, ha jót akarsz!
Elkezdett fújtatni, patáit a földhöz verni és hangos morgás jött ki a torkán.
Mögüllem az előző fickó lépdel felém, fáradtan, sérülten és megtörve. Kezében az egyik kunaiomat markolássza.

- Te... Te fattyú! Az a pénz engem illet!
A ruhája feltépve, alkohol szag csap meg, amint közelebb ér. Kotanabe farkasszemet néz vele, a fickó pedig már meg sincs lepődve. Furcsa módon Tanzut sehol sem látom. A fickó csak nézett engem dühösen, mintha meg akarna ölni, de ezen nem lepődöm meg. És akkor ugrott be, hogy én otthagytam a banditát egy kutyával. "De vajon Tanzu hol lehet?"-gondolkodtam magamban. Talán megölte, vagy Tanzu elmenekült amikor a fickó felállt? Nos... ez rejtély marad, amíg nem csinálom ki a csávót...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin



Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 2:45 pm

// Genki //

A férfi elindult feléd, vérben forgó szemekkel. Alakja körül mintha halvány árnyék jött volna létre, ám lehet csupán a szemed csalt meg az erdő homályában. A nap nem sokkal ment lejjebb, mint amikor előszőr nézted. A kunai tőr elindult feléd, s Te lehet ki sem tudod védeni ha nem vagy elég gyors, na meg aztán valami taktikát is ki kellene találnod, hogy hogyan győződ le a férfit, vagy akár el is menekülhetsz.
Minden esetre a vadkan csak fújtat, meg sem rezdül a harcod közben.




// Írd le, hogyan próbálod kivédeni és semmi esetre se irányítsd az NJK-t, legfeljebb kombinálhatsz, hogy szerinted erre és erre, hogyan reagálna stb. Írd le hogy akarsz támadni, vagy éppenséggel elmenekülni, vagy ha másik funkciót választasz akkor azt is. //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki




Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 3:09 pm

A fickó elkezdett futni felém dühös tekintettel. Nem sok idő telt el, mióta legutóbb ránéztem a Napra. A férfi kunai-al rohant felém, nem is biztos, hogy el tudom kerülni. De a disznó csak nézte a harcot, arcmozdulatok nélkül. Az előny a fickónál van, mert ő szerintem jobban ismeri a terepet. Ekkor gyorsan eszembe villant, hogy nem füves terepen vagyok, hanem kopáron. Végiggondoltam, hogy mit kéne tennem. Ez jutott eszembe: Először is elbukok a tőr elől és utána egy szép, de nehéz mozdulattal a szemébe rúgok egy kis port, és utána pedig elkapom a ruháját. Miután elkaptam ráfordulok és nekihajítom az egyik fának, majd amíg észbe kap előrántom a lopott tőrt és kezdődhet a viadal... Na akkor rajta!
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin



Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 3:24 pm

Sikeresen elbukfenceztél a támadás elől, majd még a földön fekve megmarkolsz egy adag homokot és beledobod ellenfeled szemébe. Ő hátratántorodik, sőt, majdnem elesik, mert már így is eléggé sérült. Megfogod a ruháját és megpróbálod eldobni, de ehhez nem vagy elég erős, láthatólag elszámítottad magad. Viszont még így is sikerült lerántanod a földre. Te felpattansz, és most nálad a helyzeti előny, tehát mindenképpen Te kezdeményezel, habár amilyen állapotban van, nem valószínű, hogy túl sokáig bírna harcolni...



// Na, ez most szép volt Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 28, 2012 9:59 am

// Nagato //


Sikeresen elbukfenceztem a támadás elől, majd még a földön fekve megmarkoltam egy adag homokot és beledobtam ellenfelem szemébe. Ő hátratántorodott, sőt, majdnem elesett, mert már így is eléggé sérült. Megfogtam a ruháját és megpróbáltam eldobni, de ehhez nem voltam elég erős, láthatólag elszámítottam magam. Viszont még így is sikerült lerántanom a földre. Felpattantam, és nálam volt a helyzeti előny, tehát mindenképpen én kezdeményezek, habár amilyen állapotban volt, nem valószínű, hogy túl sokáig bírt volna harcolni. Amikor felpattantam éreztem, hogy nedves a kezem és megszagoltam. Büdös alkohol illat csapta meg az orrom, amitől egy kicsit bekábultam -mivel még gyerek voltam- és egy kicsit kifeküdtem. De gyorsan fel is pattantam, mivel ez már egy életre menő harc. A tőrt, amit még korábban tőle loptam, előkaptam és mozdulatlanul vártam, hogy felálljon...


// Thx Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 10:21 am

// Genki //

Ellenfeled a felállással küszködött, miközben Te melette be meg ki esel a kábulatból. Négykézlábra ereszkedett és mélyen a szemedbe nézett. Vörös, vérben forgó szempár, enyhén kába az alkoholtól és a pupillái... Nos azok rendkivül nagyok, valamiért.
Elindult feléd, négykézláb és szúrásokkal próbálkozik, amik erősek, de elég pontatlanok, ezért hát nem eshet majd nehezedre leteríteni a fickót.



( Na, most leírhatod, hogy kiütöd. Nem kell neki sok minden, elég egy egszerű ütés, amilyen állapotban van, de persze nem kötelező, tégy belátásod szerint Very Happy )
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Kouga Genki

Kouga Genki


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2012. Jul. 22.
Age : 23
Tartózkodási hely : Konoha

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 11:19 am

// Nagato //


Ellenfelem a felállással küszködött, miközben én mellette be meg ki estem a kábulatból. Négykézlábra ereszkedett és mélyen a szemembe nézett. Vörös, vérben forgó szempár, enyhén kába az alkoholtól és a pupillái... Nos azok rendkívül nagyok, valamiért.
Elindult felém, négykézláb és szúrásokkal próbálkozik, amik erősek, de elég pontatlanok, ezért hát nem eshetett nehezedre leteríteni a fickót. Öklömet megszorítva és becsukott szemmel behúztam egy nagyot a fickónak, amitől rendesen kiterült. Miután kihevertem a fáradtságom, megnéztem, hogy biztosan kábult-e a fickó és felkaptam a vállamra, körbenéztem, és elindultam megkeresni Tanzut, hogy együtt visszatérjünk Konohába, leadni a küldetést...
Vissza az elejére Go down
Uzumaki Nagato
Admin
Uzumaki Nagato


Hozzászólások száma : 425
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Amegakure no satou legmagasabb tornyában.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 1:33 pm

// Genki //

Ellenfeledet kiütötted. Megpróbáltad felvenni a válladra, de megint elszámítottad magad, mert nem vagy ehhez elég erős, viszont Kotanabe önként vállalkozik a feladatra. Ezen talán meglepődsz, de azt mondja azért, mert mostmár hisz neked és egyébként is be kell mennie a faluba. Tanzu is megkerül. Konohában sokan megnéznek titeket, de végül leadjátok a tolvajt. Az őrség parancsnoka azt mondja a küldetésben az áll, hogy a feladat végrehajtója megkapja a Tolvajnál lévő pénzt, nos mivel nála egy fitying sincs (Ők nem tudják, hogy Te lenyúltad), ezért a férfi, hogy sajnálatát kifejezze átnyújt neked egy ingyenjegyet Ichirakuhoz, amiből tudsz venni egy tál ramen-t.

// Érdekes játék volt, kapsz + 10 Ch/sz-t. További jó játékot Very Happy //
Vissza az elejére Go down
https://narutoshinsedai.hungarianforum.net
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 8:37 pm

// Sasuke-kun //

Sikeresen bejutottam a Hokage-sama irodájába. Nem kunszt, mondaná rá valaki, de mégis az mert akárkit nem engednek ide be. A feladatomat megkaptam. Egy Takeshi nevű építészt elrabólt egy feltehetőleg Kirigakurei shinobi, aki állítólag genin. A genin szint meglepő, mert háború van és ha így bejutott a faluba, az kivételes ügyességre vall. Ezenkivül el is tudott szökni, méghozzá egy rabbal. Nem vagyok száz százalékig biztos abban, hogy én vagyok a megfelelő eber erre a küldetésre, elvégre ki tudja, mit tudhat az ellenfél. Na de hát ez a helyzet. Biztosítom Hokage-samát, hogy minden tőlem telhetőt megteszek és már indulok is a kijelölt célpont felé.
Érdekes. Váltságdíjat követel, tehát szabadúszó, vagy ez valami csapda és konoha egy könnyen pótolható genint küld felderíteni mi is ez. Meg kell hagyni, nem vdít fel ez az eshetőség. Vagy pedig Takeshi egy követ fúj a fickóval és így sikerült be, meg kijutnia. Ami még így is bonyolult a megerősített őrség miatt. A kijáratnál igazoltatom magam és megmutatom a faluelhagyási engedélyem aminek következtében kiengednek. A kijelölt terület közelében megpróbálok vigyázni, nehogy belefussak egy csapdába, vagy ilyesmi.


Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 9:07 pm

// Kagarashi //

Mikor útrakeltél, elkezdtél gondolkodni pár gyanús dolgon, de nem volt rá sok időd, ugyanis hamar odaértél a megadott hely közelébe és próbáltál óvatos lenni, mert nem akartál csapdába esni. Ha jobban körülnézel, észre is vehetsz egy kis fényt, amit már onnan kiszúrsz, hogy tűz. Látsz egy kis sátrat felállítva, de a közelében nem látod az emberrablót. Egyedül egy megkötözött ember ül bent és segítségért kiált. Kicsit furcsa lehet, hogy egyedül van, de meg kell menteni, ez a küldetés célja. Te döntésed, hogy bízol abban, hogy csak élelemért, vízért ment a rabló, esetleg vadászni, vagy pedig ez egy csapda.
Vissza az elejére Go down
Mitsuko Kagarashi

Mitsuko Kagarashi


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Apr. 24.
Tartózkodási hely : Konohagakure no sato...

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 8:26 pm

// Uchiha Sasuke //

Ahogy haladok a cél felé, hamarosan tűz fényét vélem felfedezni. Apró sátrat látok felállítva, ám bent - látszólag - csak egy megkötözött ember van, aki éppen segítségért kiabál, valószínűleg mert észrevett- Úgy van, barom, hívd fel rám a figyelmet. Ezen kivül minden csendes, és ez gyanús. Hol az elkövető?
Biztos ami biztos, behúzódok egy fa fedezékébe és létrehozok egy kawarimit, azaz csak bekészítem. Ezek után a bal kezembe három shurikent fogok a jobba pedig egy kunai tört. Felugrok a fára és magasabbról körbenézek. Figyelek mindenre. Amennyiben észreveszem az elkövetőt, megpróbálok a fák tetején lopózva a közelébe jutni - persze csak ha Ő még nem vett észre. Ha észre vett akkor három shurikent eldobom felé, majd elrugaszkodok és megpróbálom lábon szúrni a kunaiommal.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Sasuke

Uchiha Sasuke


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Dec. 19.

Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 8:27 am

// Mitsuko Kagarashi //

Előkészítetted a kawarimit, a bal kezedbe a 3 shurikent, a jobba pedig az 1 kunait. Felmentél a fára és körbenéztél, de nem láttál senkit sem elsőre, de amint jobban megnézted, láthattad, hogy mozog az egyik bokorban valami. Mikor rásütött a nap fénye, láttál egy kis csillogást, amiből feltételezted, hogy fejpánt, és azt is, hogy Takeshi kiabálásából rájött, hogy itt vagy, tehát nem nagyon sikerülne mögé kerülnöd. Így hát eldobtad a shurikeneket, elrugaszkodtál, majd amikor a lábon szúrásra került volna sor, akkor hirtelen egy farönk lett a helyén. Így ő rájött arra, hogy hol vagy. A föld alól támadt, de a kawarimid aktiválódott, és egy fa mögött találtad magad, így fordult a helyzet. Már tudod hol van, de ő nem tudja, hogy te hol vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az erdővidék - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdővidék   Az erdővidék - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az erdővidék
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto - Shin sedai :: Nagy shinobi nemzetek :: A Tűz Országa-
Ugrás: